Mehmet Muharrem Elbay Ay Cinayetinde Flaş Gelişme


Müge Anlı, Tatlı Sert programında günlerdir gündemde olan Mehmet Muharrem ELBAY cinayetinde yeni bir gelişme yaşandı. Daha önce programa konuk olan ve serbest bırakınlan Zeynep ERGÜL’ ün kömürlüğün de yapılan araştırmada kemikler olduğu ortaya çıktı. Bu gelişme üzerine tutuklanan Zeynep ERGÜL söz konusu kemikler hakkında nasıl ifade vereceği merak ediliyor. Muharrem ELBAY’a ait olduğu düşünülen kemikler ve haberin detayları;

26 Aralık tarihli bölümde müthiş bir gelişme yaşandı. Cahit ERGÜL’ün kız kardeşi Zeynep ERGÜL cinayet suçlamasıyla tutuklandı. Mehmet ELBAY cinayetinde tutuklu şahıs sayısı 5e yükseldi. Zeynep ERGÜL’ün kömürlüğün de kemiklerin ortaya çıkması tutuklanmasına neden oldu.
 

Cinayet Şüphesi Yeniden Gündemde

Müge ANLI, Tatlı Sert programında kızını aramaya gelen Zeynep ERGÜL, Muharrem ERBAY olayının yeniden gündeme gelmesine sebebiyet verdi. Kızının evini beğenmediği için terk ettiğini söyleyen kadın Mehmet Muharrem ERBAY ölümü ile ilgili Cahit ERGÜL’ ün kız kardeşi olduğu ortaya çıktı. Gerçeklerin ortaya çıkması ile birlikte hem Cahit ERGÜL hem de Zeynep ERGÜL ile ilgili şaşırtıcı iddialarda ortaya atıldı.

Cahit Ergül’den İtiraf

Cahit ERGÜL canlı yayına bağlandı ve kuyu hakkındaki sorulara şaşırtan cevaplar verdi. Tutarsız açıklamaları ile dikkat çeken Cahit ERGÜL “ kuyunun 20 metre ötede olduğunu söyledim 5 metre alanda dedi asitli kuyu Mehmet ERBAYın olduğu kuyu gösterdim dedi. Zeynep bana iftira ediyor yazık değil mi? ” itirafında bulundu Müge ANLInın Cahit Ergül sözlerini hatırlatması üzerine yaklaşık 30 yıl imamlık yapan Cahit ERBAY cin görevlisi olarak emekli olduğunun altını çizdi.

Müge ANLI, Zeynep Hanımın kocasının evin bahçesinde kenevir yetiştiriciliği yaptığını ve uyuşturucu temininde bulunduğunu belirtti. Zeynep ERGÜL verdiği yanıtlarla sosyal medyada konu olmuştu. Bahçeye kenevir ekildiğini bilmediğini ve onların marul olduğunu sandığını söylemişti.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir