Masumlar Apartmanı Zirveyi Kaptırdı


Her hafta salı günü akşamları Trt1 ekranlarında izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı dizisi bu hafta sanıldığı kadar beklenen ilgiyi göremedi. Geçen haftalarda reytinglerde 3te 3 yapan zirvedeki dizi dün akşam yayınlanan bölümde 2 de 2 yaparak zirveyi EDHOya kaptırdı. Dün akşam ekrana gelen bölümde duygu dolu dakikaların yaşandığı dizi izleyiciyi ikiye böldü.

Geçtiğimiz haftalara göre büyük bir fark yaşanan dizi reytinglerde 2 de 2 kaldı. Dün akşam yayınlanan bölümde de çok iyi reytingler yakalayan dizi heyecanlı bölümüyle dikkat çekmeyi başardı. Şimdiye kadar totalde 3te 3 yapan Masumlar Apartmanı Salı akşamlarının lideri olan dizi bir başka ünlü dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazla kıyasıya rekabet etmeye ediyor.

Masumlar Apartmanı 2 Birincilik Aldı

Başarılı bir dizi olarak bilinen Masumlar Apartmanı isimli dizi birçok hayran kitlesine hitap ediyor. Dün akşam yayınlanan bölümde duygu ve heyecan dolu yeni gelişmeler yaşandı. Geçen haftalarda 3te 3 birincilik alan dizi dün akşam yayınlanan bölümde totalde 2 birincilik aldı. Yerini EDHOya kaptıran dizi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. İlk defa 3te 3ü yakalayamayan dizi yine de iyi bir reyting skoru elde etti. Sosyal medya platformları arasında olan youtube ve twitter da en çok konuşulan diziler arasında yer alan Masumlar Apartmanı dün akşam da izleyiciyi ekrana kilitledi.

Rekabet Hızlı Bir Şekilde Devam Ediyor

Aynı gün ekranda olan iki dizi arasında kıyasıya bir rekabet yaşandığı gözlerden kaçmıyor. Dün akşam yayınlanan bölümde Nacinin gelen ambulansa bindirilmesini korku dolu gözlerle izleyen Safiye bütün bu olanlardan dolayı kendini suçlu hissetti. Onunla buluştuğu için olayların yaşandığı duygusuna kapılan Safiye bu olayı unutmak için kendini temizliğe verdi. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Masumlar Apartmanı dizisi önümüzdeki hafta yepyeni gelişmeler ve heyecan dolu olaylar ile birlikte ekranda olacak. Aynı gün yayınlanan dizi ile rekabet içerisinde olan dizi dün akşam 2de iki reyting yaparak zirveyi bu şekilde Edhoya birincilik vererek kapatmış oldu.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir