Masumlar Apartmanı Dizisi İlk Kez Kaybetti! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Gerçekten Bravo!


TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren çok büyük bir başarıya imza atan Masumlar Apartmanı dizisi 2021 sezonunun en başarılı yapımı olarak ele alınıyor. Salı akşamları ekrana gelen dizi göz doldurmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosu ile beraber her kesime hitap etmeyi başarmış başarılı bir dizidir. Değişik ve ilgi çekici hikayesi ile gözleri üzerine toplamayı başaran Masumlar Apartmanı dizisinin reytingleri tavan yaptı. Yeni sezonun en iyi reyting sonuçları alan dizisi olarak ekranlar da yer aldı.

Masumlar Apartmanı Birinciliği Kaptırdı!

Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren reyting sonuçların da birinciliği kimseye kaptırmıyordu. Zirveyi kimse ile paylaşmayan ve ardı ardına birincilik alan Masumlar Apartmanı 16 Şubat yayınlanan bölümünde bir ilk yaşandı. Zirveyi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine kaptırdı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yeniden Zirvelerde!

Uzun bir aradan sonra 11li reytingi ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeniden zirvede yer aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi totalde az bir fak ile de olsa Masumlar Apartmanı dizisini geride bırakmayı başardı. Uzun bir aradan sonra tekrar zirvede yer alması Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için büyük bir gelişme oldu.

182. bölümü yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Yunus Emre Yıldırımer’in canlandırdığı Alparslan Çakırbeyli’nin vurulması heyecanlı dakikalar yaşattı. Önceki hafta yeni bölümü yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sevenleri 182. bölümü çokça merak etmişti. Ziraat Türkiye Kupası maçı nedeniyle bir haftalık bir ara veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldukça merak uyandırdı.

Alparslan Çakırbeyli’nin vurulması ve bir haftalık özlemin yaşanması Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini zirveye taşıdı. Masumlar Apartmanı dizisinin önüne geçmesi ile bir ilk gerçekleşti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir