Masterchef’ten Esra Tokelli Daha Önce Farklı Programlarda da Yarışmış!


Masterchef 2020nin ana kadrosunda yarışmaya hak kazanan Esra Tokelli, programın en dikkat çeken isimlerinden. Ancak Tokellinin Istagram paylaşımını görenler yarışmacıyı tanımakta güçlük çekiyor. Aşırı makyajlı halleriyle zaman zaman eleştirilen Esra Tokelli meğer daha önce Yemekteyize de katılmış.

Masterchefin ilk eleme adaylarından olan ve potadan son anda kurtulan Esra Tokelli yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden.
Tesettürlü tek yarışmacı olan Esra Tokellinin Instagram hesabına girenler yarışmacıyı tanımakta güçlük çekiyor.

Tokelli aşırı makyajı ile özellikle tesettürlü kadınların tepkisini alıyor. Ancak yemek yapmadaki yeteneğiyle takdir toplayan yarışmacıya övgüler de geliyor.

Yarışmacıyla ilgili şaşırtan bir diğer bilgi ise Tokellinin Seda Sayanın sunduğu Yemekteyiz yarışmasına da katılmış olması.

Ocak ayında yayınlanan bölümde yer alan Esra Tokelli, o haftanın birincisi olup 10 bin lira para ödülü kazanmış.

41 yaşında ev kadını olan Esra Tokellinin bir oğlu var. Instagram hesabından kendisi ve yemeklerine dair bolca paylaşım yapan Esra Tokelli, oğluna dair de paylaşımda bulunmuyor.

Çerkez asıllı olan ve herhangi bir mutfak eğitimi alamayan Esra Tokelli, Masterchefe katılmayı önceden kafasına koymuş ve azminin sonucunu fazlasıyla almış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir