Masterchef’te Bu Hafta Kim Elendi?


Masterchef Türkiye 62. son bölüm elenen kişi belli oldu ve şefler bir ilke imzasını attı. TV8 kanalında yayınlanan Masterchef 6 Aralık bölümünde yine adrenalin dolu dakikalar yaşandı. Mavi ve kırmızı takım Uzakdoğu mutfağından bir yemek eşliğinde önce dokunulmazlık oyunu için karşılaştı. Dokunulmazlık oyununun galibi açıklandıktan sonra eleme oyunu başladı ve eleme oyunu sırasında yarışmacılardan Kilis pie yapılması istenmişti. Yasin ve Cemre eleme potasında yer almıştı. Batuhan da onlara eklenmişti ve eleme oyununda oylama sırasında bir ilk yaşandı.

Masterchef’te 62. bölümü kaçıran ve neler olduğunu öğrenmek isteyen izleyiciler kim elendi sorusunu araştırmaya devam ediyor. 6 Aralık Masterchef Türkiye elenen isim kim oldu öğrenebilirsiniz.

62. Bölüm Masterchef Yarışmacılarından Kim Elendi?

Masterchef 62. bölüm eleme oyununda şefler arasında “Kilis Pie” yapılması istendi. Bir et yemeği olan Kilis Pie yapılışı sırasında elemeye kalan yarışmacılar ciddi ter döktü ve yarışmadan elenmemek için maharetini sergiledi. Dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı ve eleme potasında olan Yasin ve Cemrenin ardından Batuhan’da eleme gecesinde programa devam edebilmek için ter döken yarışmacılar arasında yerini aldı. Eleme adayları arasında Cemrenin hazırlamış olduğu yemek şeflerinin beğenisini kazandı ve Cemre şefler tarafından birinci kabul edilerek yarışmada da bir ilk yaşandı. Yasin ve Batuhan arasında karar anı sürdü. Şefler Yasinin elendiğini açıkladı.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir