Mahkumun Ağrıları Arttı Bir Anda Fenalaştı! Makatından Çıkanlar Şok Etti


Sınır komşumuz olan Yunanistan’dan gelen bir haberle herkes şoke oldu. Aklılara durgunluk veren olay Yunanistan’ın güneyinde yer alan Mora yarımadasında gerçekleşti. Mora Yarımadası yakınındaki bir hapishanede isminin Agios Stefanos olduğu öğrenilen bir mahkûm hafta sonu izin ile hapishaneden çıktı. Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen mahkûm izni bitikten sonra koğuşuna geri döndü. Koğuşa döndükten bir süre sonra fenalaşan ve dayanılmaz ağrılar çektiğini söyleyen mahkûmu hapishane görevlileri hastaneye kaldırdı.

Hastanede Gerçek Öğrenildi Doktorlar Şok Geçirdi

Hastaneye getirilen mahkûm hemen gözetime alındı. Asıl şok eden gelişme hastanede yaşandı. Doktorlar muayeneye aldıkları mahkûmun ağrılarının sebebini öğrenmek için röntgen çekti. Röntgen sonucu çıkınca inceleme yapan doktorlar şok gerçekle karşılaştı. Mahkûmun bağırsağında iki adet yabancı cisim bulunuyordu. Bu yabancı cisimler iki adet cep telefonuydu. Bu telefonları mahkûm hapishaneye gizlice sokmak için makatına yerleştirmişti. Kısa süre de atlatılan şokun ardından Agios Stefanos isimli mahkûm ameliyata alındı.

Telefonlar 2 saat Süren Ameliyatla Alindi Hakkında Soruşturma Başlatıldı

Acilen Ameliyata alınan mahkûmun ameliyatı 2 saat süren bir operasyonla bağırsaklarından çıkarıldı. Mahkûmun sağlık durumunun şuan iyi olduğunu söyleyen yetkililer mahkûm hakkında da soruşturma başlattı. Koğuşa bir şekilde telefon soktuğu için mahkûmun ne ceza alacağı merak konusu oldu. Yunanistan medyasında da viral olan haber esprili bir dille gündeme oturdu.