Maç Sonu Adanaspor Ve Adana Demirspor Arasında Gerginlik Dolu Anlar Yaşandı!


Adanaspor ile Adana Demirspor TFF 1. Ligin 21. haftasındaki derbide karşı karşıya geldi. 2-2 beraberlik ile sonuçlanan maçın ardından iki kulüp arasında gergin anlar yaşandı. Adanaspor teknik direktörü olan Emrah Bayraktar’ın: “Adana Demirspor bu şehrin şımarık çocuğudur. Zengin aile çocuğu ayrıcalıklıdır” sözlerine yer vermesi ardından büyük gerginlik başladı.

Bu sözler üzerine Adana Demirspor geç saatlerde Adanaspora sert bir şekilde karşılık verdi. Adanaspor ise karşılığa karşılık ile geri döndü. Adana derbisine TFF 1. Ligin 21. haftası yer verildi. 2-2 beraberlikle biten 4 gollü maçın kazananı olmadı. Maç sonunda iki kulüpte 1 puan aldı. Adana derbisi sonunda iki kulüp arasında gergin anlar yaşandı. Sosyal medya platformunda atışmaların yaşandığı bir gece geçirildi.

Zengin Ve Şımarık Aile Çocuğu Benzetmesi! 

Adana spor ilk paylaşımında teknik direktörü Emrah Bayraktarın motivasyon konuşmasına yer verdi. Paylaşımında Adana Demirspor için şehrin zengin ve şımarık aile çocuğu benzetmesi ortalığı karıştırmaya yetti. 

Adana Demirspora Hakaret Yaparak Kendi Reklamını Yapmasını Tasvip Etmiyoruz!

Adanasporun yaptığı hakaret içerikli video ardından Adana Demirspordan tepki geldi. Adana Demirsporun yaptığı açıklamada: “Adana Demirspora hakaret yaparak kendi reklamını yapmasını tasvip etmiyoruz. Söz konusu tüm Adana Demirspor camiasıdır” sözlerine yer verildi. 

“Kamuoyuna’’

Adana Demirspor camiası olarak biz tüm maçlarda şeref, onur ve gurur kavramlarını ele alarak oynadık. Liglerde hiçbir destek ve güce gerek duymadan kendi mücadelemiz ile ilerledik. Hiçbir şekilde Adana Demirspor camiasına yapılmış bir hakareti tasvip etmiyoruz. Biz Adanaspor için her zaman “Ebedi dostumuz, ezeli rakibimiz” ifadesine yer verdik. Fakat Adanaspor teknik direktörü Emrah Bayraktarın yapmış olduğu hakaretler son derece üzücüdür.

Adanaspor A.Ş bu ligde mücadele veriyorda Başkanımız ve TFF.1 Lig Kulüpler Birliği Başkanımız Murat Sancak ve diğer başkanların büyük çabası ve gayreti ile olduğunu dile getirir ve hatırlatmak isteriz. Emrah Bayraktarın ise yapmış olduğu hakaretleri kınıyor ve tasvip etmiyoruz” denildi. Adanaspordan da yanıt gecikmedi. “Adanalıların iradesi ve kendi gücüyle mücadele etmektedir. Kimsenin gayreti söz konusu değildir” ifadelerine yer verildi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir