Liverpol’dan Merih Demiral’a Büyük Teklif! İşte O Teklif


İngiltere Liverpolun Merih Demirala yaptığı büyük teklifi konuşuyor. Premier Ligin  devlerinden Liverpol, Milli futbolcumuz Merih Demiral için Juventus kulübüne 57 milyon euro önerdiğini ancak İtalyan kulübü Juventusun bu teklifi kabul etmediği öğrenildi. İngiltere basını bu teklife büyük yer verdi.

Bu sezon milli futbolcumuz Ozan Kabakı renklerine katan Liverpol şimdi ise kancayı bir başka milli futbolcumuz Merih Demirala takmış durumda. Oynadığı futbol ile İngilizlerin büyük beğenisini kazanan Merih Demiral bu sezon Juventusun defansını sırtlayan oyuncu konumunda bulunuyor. Gelen haberler arasında ise Juventusun bu transfere sıcak bakmadığı belirtiliyor. 

Teklif 57 Milyon Euro 

İngiliz basını  Liverpoun Juventusa 57 milyon Euro teklifte bulunduğunu ancak Juventusun bu teklifi kabul etmediğini yazdı. Alınan bilgilere göre genel olarak yedek soyunan bir futbolcuya ödenen bu teklif Juventus için bir hayli cazip, fakat Juventusun kulüp geleceğini düşündüğü için Merih Demiralı takımda tutmak istediği öğrenildi. Juventusun bu ret kararını vermesinin en büyük nedeni olarak Merih Demiralın oynadığı başarılı futbol ve gelecek vadetmesi gerekçe gösterildi. Milli futbolcumuz Merih Demiral  İtalya kupasında oynanan İnter maçında gösterdiği performans ile yarı finale damga vurmuştu. 22 yaşındaki Milli oyuncumuz sergilediği kusursuz futbol ile gecenin adamı seçilmişti. 

Hava Toplarında Geçit Yok

Milli futbolcumuz Merih Demiral savunma hattında sergilediği hırslı futbolu ile tüm futbol otoritelerinin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle hava toplarında kusursuz bir performans sergileyerek rakip forvetlere şans tanımıyor. Başarılı futbolu ile Liverpolun transfer listesine girmeyi başaran futbolcumuz, hırlı ve agresif  futbolu ile rakip forvetlerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Son İnter maçında sergilediği futbol ile İtalyan basınında büyük övgü almayı başardı. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir