Kuruluş Osman Dizisinde Bir İlk Gerçekleşti!


ATV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren büyük bir başarı sergileyen Kuruluş Osman dizisi yeni sezonunda da bu başarıyı devam ettiriyor. Reyting sonuçları oldukça başarılı ve zirveyi kimseye bırakmayan dizi her bölümde ayrı bir heyecan veriyor. 46. bölümü yayınlanacak dizide yeni oyuncu diziye damga vurdu.

Malhun Hatunun gelişi gündemi sarsacak. Kuruluş Osman Dizisinde ilk kez rol alacak olan Malhun Hatunun diziye ayrı bir heyecan kattığı da dikkatlerden kaçmadı. Karakterin güçlü karakteri ve diziye kattığı o istihamlı hava izleyiciyi ekrana kitlemeye yetecektir. Aksiyon dolu anların bitmediği Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde de heyecan doruklarda olacak.

Malhun Hatun Kuruluş Osmanda!

Güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, güçlü bir karakter olan Malhun Hatunu canlandırarak ilk kez Kuruluş Osman Dizisinde yer alarak ekranlarda yerini alacak. İzleyicinin uzun süredir beklediği karakter olan Malhun Hatunu Yıldız Çağrı Atiksoyun canlandıracak olması izleyiciyi sevindirdi. Yeni bölüm tanıtım fragmanın ardından 46.bölüme olan ilgi daha da arttı. Malhun Hatunun kim olduğu tarihin neredinde yer aldığı da merak konusu oldu.

Malhun Hatunun Gelmesi Herkesi Şaşırttı!

Malhun Hatun Osman Beyin çağrısına uyarak obaları bir araya getirmek için alpleri ile birlikte gelir. Malhun Hatunun anı gelişi herkes gibi Nikolayı da bir hayli şaşırtır. Osman Beyi elinden kaçıran Nikola bunu Malhun Hatunun gelişine bağlar ve “Bu kadın sanki gökten indi” sözünü söyler. Malhun Hatunun anı gelişi ve Osman Beye verdiği destek dengeleri tamamen değiştirecektir. Peki Osman Bey Bala Hatun ve esir düşenler için neler yapmayı planlıyordur?

Targun ise Türk kağanlarının emanetlerin ele geçirmiştir. Peki elindeki bu kozu nasıl değerlendirecek? Nikola ise tamamen planları suya düşmüş haldedir. Nikola bu bölümde Malhun Hatunun gelmesi ile sarsılacaktır. Yeni bölümde Savcı Bey ve Bayhocanın akıbeti de bir hayli merak ediliyor. Dündar Beyin kurduğu planlar işe yarayacak mı ve Göktuğun  Targuna engel olmak için yaptıkları işe yarayacak mı merak edilen konular arasında yer alıyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir