Kuruluş Osman 18 Aralık Reytinglerinde Zirvedeki Yerini Korudu


TRT 1’in efsane olan Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra ATV’de yayınlanmaya başlayan Kuruluş Osman dizisi dün akşam da reyting rekorları kırdı. 18 Aralık 2019 Çarşamba akşamı ATV’de 5. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Kuruluş Osman toplam reytingde zirveyi kaptı.
              
Kış Şehirleri, Afili Aşk ve Benim Adım Melek gibi dizilerle aynı gün yayınlanan Kuruluş Osman’ın özetinin de reyting sıralamasında ikinci olması dikkat çekti. 18 Aralık reytinglerinde üçüncü sırada ise fenomen haber sunucusu Fatih Portakal’ın ana haber bülteni yer aldı.
              
ATV’de yayınlanan Esra Erol’da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programları da listede 4 ve 5. sırada kendilerine yer buldu. İlk 5’te Kuruluş Osman dizisi dışında başka bir dizi bulunmaması, diziseverlerin Kuruluş Osman’a olan büyük ilgisini doğruladı. Listenin 6. sırasında ATV’de yayınlanan Kış Şehirleri dizisi, 7. sırasında TRT 1’de yayınlanan Benim Adım Melek dizisi, 8. sırasında ATV Ana Haber, 9. sırasında Show TV Ana Haber ve 10. sırasında Kanal D’de yayınlanan Afili Aşk dizisi yer aldı. Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü ile karşılaştırıldığında ilk 10’daki yayınlarda bir değişiklik olmadığı görüldü.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir