Kurşun Dizisinin Başrol Oyuncusu Engin Altan Düzyatan’dan Şok Açıklama!


“Diriliş Ertuğrul” dizisinin final yapmasının ardından “Kurşun” dizisi ile ekranlara gelen Engin Altan Düzyatan çarşamba günleri ATV kanalında yayına başlayan “Kuruluş Osman” dizisine reyting açısından mağlup oldu.

“Kurşun” 4 Aralık akşamı final yapacak… Dizinin final kararı sonrası Engin Altan Düzyatan şok açıklama yaptı!
Kurşun dizisi ile Fox TV ekranlarında yer alan Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrulun devamı özelliği ile dikkatleri çeken Kuruluş Osman ile rekabete dayanamadı ve reyting savaşını kaybetti. Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi için final kararı verildi. 4 Aralıkta final yapacak olan dizi sonrası Engin Altan Düzyatan ekranlara bir süre uzak kalacağını söyledi ve tiyatro yapmayı hayal ettiğinin sinyalini verdi.

Televizyon Dizilerine Ara Veriyor…
Geçtiğimiz sezon “Diriliş Ertuğrul” ile ekranlarda takip ettiğimiz Engin Altan Düzyatan bu sezon “Kurşun” dizisi ile farklı bir kanalda Çarşamba akşamları yer alıyordu. Yeni dizisinin reytinglerinde istenen başarıyı yakalayamayan Engin Altan Düzyatan’ın bu sezon ki projesi kısa sürüyor. 4 Aralıkta final yapacak dizi sonrası biraz dinleneceğinin ve tiyatro oyunlarında yer almak istediğini açıkladı.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir