Kırmızı Oda Dizisinde Panik Atak Sorunu! Kriz Büyüyor


Tv8 ekranlarında her hafta cuma akşamları izleyici ile buluşan Kırmızı Oda dizisi gerçek hayat hikâyelerini farklı maceralarla ele alıyor. Tv8in en sevilen dizileri arasında yer alan Kırmızı Oda dizisinde farklı bir gelişme yaşandı. Dizide yaşanan panik atak sorunu bu hafta cuma akşamı izleyici ile buluşacak. 12 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek olan bölümde panik atak krizi sorunu ele alınacak.

Yeni Bölümde Yaşanan Kriz

12 Şubat Cuma akşamı popüler dizler arasında yer alan ve seyirciyi ekrana kilitleyen Kırmızı Oda dizisinin 24. yeni bölümü saat 20.00’den itibaren  tv8 ekranında olacak. Söz konusu dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ise  dizinin fanları tarafından merak ve heyecan içerisinde bekleniyor. Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi güçlü isimlerin rol aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı yer alıyor. Bu hafta cuma akşamı yayınlanacak olan bölümde ise çağımızın korkulu hastalığı olan panik atak problemi konusu işlenecek. 

Gerçek Hayat Hikâyeleri

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam hikâyelerini anlatan aynı adlı eserinden uyarlanan ve senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı tv8 dizisi Kırmızı Oda yayınlandığı günden bugüne izlenme rekorları kırıyor. Dizi bu hafta yirmi dördüncü bölümü ile 12 Şubat Cuma akşamı TV8 ekranlarında yer alacak. Peki, 24. yeni bölümde neler yaşanacak. İşte bu hafta ki bölümde yaşanacak olaylar: Nazlı (Pınar Deniz) anne ve babasının evliliklerinde yaşadıkları sorunları paylaşınca, Doktor Hanım Nazlı’nın yaşadığı korkuların sebebini aniden öğrenir. 

Kumru (Aslıhan Gürbüz) büyük annesi ile beraber geçen senelerini ve yaşadıkları olayları anlatır. Sadi (Erkan Petekkaya) ise babasının kendisine yaşattığı korku dolu travmayı anlatırken bir anda panik atak krizi geçirince Doktor Hanım hemen ona müdahalede bulunur. Kliniktekiler ise Piraye ve Deniz arasında yaşanan ilişkiden şüphe hissederken İrem’in ziyareti Hüseyin’i bir hayli mutlu eder. Kırmızı Oda dizisinin bu hafta ki bölümünde yaşanacak olan gelişmeler izleyiciyi ekrana kilitleyecek. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir