Kelly Brook, sevgilisiyle cinsel hayatından da bahsetti! Yaş ilerledikçe daha iyi oluyor

İngiliz televizyon yıldızı Kelly Brook, kendisinden 5 yaş küçük sevgilisi Jeremy Parisin kıvrımlı kadınlardan hoşlandığı belirterek ilerleyen yaşlarda cinsel ilişkinin her zaman daha iyi olduğunu itiraf etti.

“SEVGİLİM KIVRIMLI KADINLARI SEVİYOR”

Zaman zaman yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Brook, son olarak cinsel hayatıyla ilgili itiraflarda bulundu. 40 yaşındaki ünlü isim seksin ilerleyen yaşlarda daha iyi olduğunu söyledi. Kendisinden 5 yaş küçük olan sevgilisi Jeremy Parisinin kıvrıklı vücut hatları olan kadınlardan hoşlandığını söyleyen Brokk, “Zaten sıcakkanlı İtalyanlar kıvrımlı kadın seviyor” dedi.

CİNSEL HAYATIYLA İLGİLİ İTİRAFTA BULUNDU

Sözlerine devam eden Brook, yatakta neyi sevdiğini de söyledi. İlerleyen yaşlarda insanın kendine güveni arttığını ve kişinin kendini daha rahat hissettiğini söyleyen sunucu, “Yaşlandıkça istediğini aldığından emin olursun” ifadesini kullandı.

“SEVGİLİM KİLO ALMAMI SORUN ETMİYOR”

Karantina sürecinde kilo aldığını ve bu yüzden bazı kıyafetlerinin dar geldiğini daha önce ifade eden Brook, sevgilisi Jeremy Parisinin bu durumu sorun etmediğini ve kendisini her haliyle sevdiğini de söylemişti. Brook, “Sevgilim onunla oturup birlikte yemek yememi seviyor. Ben tabağını salatayla dolduran kızlardan değilim” demişti.

jeremy-paris.jpgkelly-brook-001.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir