Kefaret’ten Ayrıldı Yeni Diziye Anlaşma Yaptı


Son dönemlerin en popüler dizilerinden olan kefaret Fox TV de pazar akşamları seyircileriyle buluşuyor. Sağlam bir oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikâyesiyle izleyicileri ekrana kilitleyen dizide rol alan Ege Kökenli rolden ayrılarak diziye veda etmişti. Nil karakterini canlandıran Ege Kökenli 8 bölüm boyunca Kefaret dizisinde oynadı. Senaryoya göre dizideki rolünün sona ermesiyle tekrar bir dizi ile anlaşma yaptığı öğrenilen Ege Kökenli gündeme yeniden geldi. Gazeteci Birsen Altuntaşın aldığı kulis haberine göre bu dizi BluTv de yayınlanacak.

Ege Kökenli Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Ege Kökenli 20 Mart 1993 yılı Kırklareli doğumludur. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi konservatuar bölümünde tamamlanmıştır. 2004 yılında en İyi Arkadaşım dizisinde rol alarak ilk oyunculuk hayatına burada başlayan Ege Kökenli bu diziden sonra Anadolu kaplanı, Yahşi Cazibe, Öğretmen Kemal, Çalıkuşu, Çiçek, Asla Vazgeçmem ve Güneşin Kızları dizilerinde yer almıştır. Ege Kökenli, yaklaşık 5 yıldır Lior Ahituv ile birlikte ve geçtiğimiz yıl nişanlanmışlardı. Düğün tarihlerini 2020 olarak belirleyen çift pandemi dolasıyla şimdilik ileri bir tarihe ertelediler.

Yeni Yıla Yeni Proje ile Girdi

 Yakın zamanda BKM mutfak çok Güzel hareketler bunlar 2 yılbaşı özel programına konuk olarak katılmasıyla seyircilerden tam not alan Ege Kökenli arama motorlarında biyografisi hakkında son zamanlarda en çok araştırma yapılan ünlülerden. Son dönemlerde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç oyuncu 2010 yılından itibaren Kalp Atışı, Yasak Elma, Benim Tatlı Yalanım gibi dizilerde rol aldı. En son ekranda gözüktüğü Kefaret dizisinde gördüğümüz oyuncu Menajerimi Ara dizisine de konuk oyuncu olarak katılmıştı. Doğu Demirkol’un başrolünde oynadığı BKM imzalı yeni dizide başarılı oyuncunun parterinin Ege Kökenli olduğu görülmüştü.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir