Katty Perry Anne Oldu! Unicef’in Resmi Hesabından Müjdeyi Verdi!


Dünyaca ünlü çift Katy Perry ve Orlando Bloomun kızları dünyaya geldi. Yıldız aktör kızına kavuştuğunun müjdesini sosyal medya hesabından hayranlarına duyurdu. Katy Perrynin bebeğinin ismini tırnağına çizmesi dikkat çekti.

Bir süredir nişanlı olan çiftin kızlarının doğumunu, ikisinin de iyi niyet elçisi olarak görev yaptığı UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu), Instagram hesabından duyurdu.

Aynı paylaşım Orlando Bloomun sosyal medya hesabında da yer aldı. Bu duyuru, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki anne adayları ve yeni doğan bebekler için başlatılan bir yardım kampanyasının da ilk adımı oldu.

Fotoğrafta Perry ve Bloom, minik kızlarının elini tutarken görülüyor. Bu arada Perrynin kızının adını verdiği çiçeğin desenini ojeyle tırnağına çizmesi de dikkatlerden kaçmadı.

UNICEFin ve Bloomun sayfasında yer verilen mesajda “Dünyaya hoş geldin Daisy Dove Bloom. İyi niyet elçilerimiz Orlando Bloom ve Katy Perrynin kızlarını tanıştırmaktan onur duyarız” denildi.

Paylaşımda çiftin kızları Daisy Doveun (Papatya Güvercin) güvenli ve sağlıklı bir biçimde dünyaya gelmesinden memnuniyet duyduklarını belirttiklerinin de altı çizildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir