Katlanabilir İphone 2023 yılında Satışa Çıkıyor mu? Heyecanlandıran Haber Geldi!


Teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefonlara her geçen zamanda yeni yeni özellikler getirilmektedir. Özellikle Akıllı telefon üretiminde başta Apple, Huawei, Samsung gibi dev telefon şirketleri adeta birbirleriyle yarış içerisine girmektedir.

Geçtiğimiz günlerde pazar araştırma şirketi beklenen haberi paylaştı. Paylaştığı haberde tarih olarak 2023 tarihini gösterdi. Samsung ve Huawei katlanabilir telefon modellerini çıkararak satışa sundu. Apple’nin neden katlanabilir telefonu hala piyasaya sürmediği büyük bir merak konusu olmaktadır.

Apple Neden Şimdiye Kadar Katlanabilir İphone Üretmediği Ortaya Çıktı!
Dev telefon şirketlerinden biri olan Apple en büyük rakipleri olan Samsung ve Huawei’nin katlanabilir telefonları satışa sunmasına karşı hamle yapmayarak sessizliğini korumaktadır. Yapılan araştırmalara göre Samsung ve Huawei’nin çıkardığı katlanabilir akıllı telefonlar kullanıcılar tarafından beğenilmemektedir. Telefonun sürekli hata vermesi ve aksaklıklar ortaya çıkarması kullanıcılar tarafından pek hoş karşılanmadı.

Apple katlanabilir Iphone için telefonda herhangi bir aksaklık olmaması için titizlikle çalışmalarını yürüttüğü ortaya çıktı. Iphone kullanıcılarının problem yaşamaması için kaliteli katlanabilir telefon üretmeyi amaçlayan şirket tamamlanma aşamasının 2023 yılına kadar bitip satışa sunulmasının hazırlıklarının başlayacağı iddia edildi.

Katlanabilir İphone Hangi Özelliklere Sahip Olacak?
Herkesin merakla beklediği katlanabilir ıphone için 2023 tarihi gösterilmesinin ardından Telefon kullanıcıları yeni ıphone özelliklerini meraK etmeye başladı. İphone’nin başlıca özelliklerinden bir tanesi ekran boyutunun 7.3 inç olacağı yer almaktadır.

Yanı sıra katlanabilir Iphone telefonun ekranı çeşitli maddeler kullanılarak sertleştirilmiş seramik camdan olacağı, 8 GM RAM ve 1 TP depolama alanına sahip olacağı söylenmektedir. Katlanabilir Iphone fiyatı ise 1500 dolar civarında olacağı düşünülmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile hayatımızda büyük rol alan akıllı telefonlar her geçen zamanda geliştirilmesi ile insan yaşamını kolaylaştırmaktadır. Iphone katlanabilir telefonu büyük bir merakla beklemektedir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir