Kanser Hücrelerini Öldüren Mucizevi Beyaz Çay Nasıl Yapılır


Ülkemizde son yıllarda adeta grip gibi yaygın bir hale gelen kanser hastalığına karşı kemoterapi dışında etkili bir tedavi yöntemi bulunmuyor. Vücuttaki kanser hücrelerini yok etmek amacıyla sağlıklı hücrelere de zarar veren bu tedaviye alternatif olacak mucizevi bir bitkisel ilaç keşfedildi.
              
Özellikle genç yaşlarda kanser hücrelerinin oluşumunu engellediği ve var olan hücreleri de yok ettiği kanıtlanan beyaz çayın her gün 1 bardak içilmesi tavsiye ediliyor. Yalnızca kanser hücrelerine değil kalbin düzenli bir şekilde çalışmasına, fazla kilolardan kurtulmaya ve cildin diri kalmasına yardımcı olan beyaz çayın içerisinde bulunan antioksidanın vücuda büyük faydaları olduğu açıklandı.

BEYAZ ÇAY NASIL HAZIRLANIR
              
Hem sağlığın korunması, hem de vücudun fit ve diri durmasına yarayan beyaz çay kolaylıkla bulunabiliyor. Yapımı ise oldukça basittir. Yaklaşık 2-3 gram arasında bir beyaz çay bitkisinin çok aşırı kaynamayan 70 derece suyla karıştırılması ile birlikte beyaz çay demleyebilirsiniz. Normal çaya kıyasla beyaz çayın soğuk içimi çok daha zor olduğu için demlenen çayın altı sürekli olarak ısıtılmaya devam edilmelidir. Piyasadaki fiyatı diğer çaylardan yüksek olan beyaz çay genellikle 20 gramlık paketlerde satılmakta ve ortalam 80-100 lira arasında piyasada bulunabilmektedir.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir