Johnny Depp Amber Heard mahkemesinde üçlü ilişki sonrası bir skandal daha!

Johnny Depp ve eski eşi Amber Heardün arasında sular durulmuyor. Ardı arkası kesilmeyen suçlamalara bir yenisi daha eklendi. Heard, mahkemede avukatı aracılığıyla, eski eşinin cinsel organına kaba davrandığını ileri sürüldü.

Amber Heardün üçlü ilişkiden sonra şimdi de James Franko ile seviştiği iddia edildi. İddialara göre Boston uçağındaki şiddetin sebebi de bu olay.

Heardün avukatı mahkemede dayak iddiaları sırasında ise Deppin “Bayan Heardın cinsel organına kaba davrandığını” söyledi.

Ünlü oyuncu Johnny Deppin The Sun gazetesine eski eşini dövdüğü yönünde yaptığı haberiyle ilgili hakkında asılsız haber yapmak suçlamasıyla açtığı davadan detaylar şoke ediyor.

Oyuncu ve manken Amber Heard, Deppin kendisine ilk defa 2013 yılında vurduğunu, bunun dışında 13 defa daha şiddet uyguladığını belirtiyor.

Son olarak Heardün ifadesine göre 2014 yılında Bostondan Los Angelesa gittikleri özel uçakta da şiddet dolu anlar yaşandı. Heard, Depp tarafından yüzünün tokatlandığını, arkasından ittiğini ve uçağın koridorunda yere düşünce de vurmaya devam ettiğini, bu durumdan tuvalete kaçarak kurtulduğunu ileri sürdü.

amber-heard-johnny-depp.jpg

Bu saldırının sebebi ise bomba… İddiaya göre Johny Depp Heardün oyuncu James Franko seviştiğini öğrendi ve uçakta kokain, viski, hap kullandıktan sonra eşine saldırdı. Mahkemede Johhny Deppin uçakta ulumaya benzer çıkardığı seslerin olduğu bir kayıt dinlendi.

amber-heard-johnny-depp-dava.jpg

Bu arada Birçok kadın Francoyu cinsel istismar ve tacizle suçladı, ancak aktör iddiaları reddetti. Güzel oyuncu ise Franco ile Pineapple Express filminde tanıştı.

amber-heard-johnny-depp-dava-son-durum.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir