İzleyicinin Gözünden Kaçmadı! O Sahne Neden Doğduğun Ev Kaderindir’den Çıkarıldı?


Doğduğun Ev Kaderindir dizisi TV 8 ekranlarında yer aldığı günden itibaren büyük bir ilgi gördü. Sıkı takipçilerinin yoğun olduğu dizi de beklenen sahnenin gelmediği de dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medya platformunda yer alan yorumlarda tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölümünde fragmanda her alan sahnenin olmadığı konuşulmaya başlandı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin hayranları dizide Barış karakterini canlandıran Engin Öztürkün şahsi hesabından yaptığı paylaşımlarında sosyal medya da yer almasıyla birlikte iyice meraklanmaya başladı. Karakterin çocukluğuna değinen bir karenin fragmanda yer alması fakat yeni bölümde olmaması dikkatlerden kaçmadı. 

Meraklı Bekleyişler Sonuç Alamadı!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başrolünde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir yer alıyor. Zeynep ve Barış karakterinin samimi sahnelerinin artması dizi izleyicilerin heyecanlanmasına neden oldu. Barış karakterinin geçmişinin bilinmemesi de diziye ayrı bir hava katıyor. Dizi izleyicileri de karakterin geçmişini bir hayli merak ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde küçük tüyolar ile Barış karakterinin geçmişine değinilse de tam bir sahne henüz gelmedi. Ama çoğu sahnede çocukluğunda annesi ile bir sorun yaşadığı görülüyor. 

Barışın Merak Edilen Geçmişi!
Annesinden ilgi göremeyen bir çocukluğa sahip bir çocukluk yaşamıştır. Kardeşi Savaşın hastalığı nedeni ile kendisine ilgi göstermeyen bir anneye sahiptir ve dikkatleri üzerine çekebilmek için havuzun başına saklanmayı tercih etmiştir.

Onu bulan ise dayısı olmuştur. Yeni bölümde yer alan sahnenin devamı fragmanda yer aldı fakat dizide yayınlanmadı. Barışın çocukluğunun derin yaralar ile dolu olduğuna değinen takipçileri bu sahneyi merakla beklediğini belirtti. Fakat beklenen sahnenin yayınlanmaması izleyiciyi hüsrana uğrattı. İzleyici yeni bölümde Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden beklediğini alamadı ve buna tepki gösterdi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir