İzdivaç Programı Yapan Esra Erol’dan Şaşırtan Açıklama


Yıllardır televizyon ekranlarına renk veren ünlü sunucu Esra Erol, geçtiğimiz günler de Candaş Tolga Işıkın sunduğu Az Önce Konuştum programına misafir oldu. Daha önce evlilik programları ile büyük ilgi toplayan güzel sunucu, katıldığı programda sosyal medya platformalarının evlilikleri bitirdiği iddialarını ortaya attı. İş adamı Ali özbir ile mutlu bir evliliğe sahip olan ve iki çocuk annesi olan Esra Erol, yeni nesil gençlere evlilikten uzak kalmaları konusunda uyarılar da bulundu.

Ünlü Sunucu Merak Edilenlere Cevap Verdi
 Haber global yapısı altında olan ve Candaş Tolga Işıkın sunuculuğunu üstlendiği programın konuğu olan Esra Erol, kendisine sorulan soruları kendinden emin bir şekilde cevaplarını yöneltti. Esra Erol yaptığı açıklama da evliliklerin bitmesini, evlilikler içerisindeki sorunlardan çok sosyal medya hayatına verilen öneme bağladı. Ünlü sunucu aynı evin içerisinde doğru bir aile kavramı kurulduğunda her şeyin güzel olacağını belirtti.

Evlilik konusunda tavsiyelerde bulunan sunucu, gençlere evlilik konusunda uyarı yapmayı da ihmal etmedi. Gençlere yönelik olarak evliliğin yaşının olmadığını fakat tanınan ve bilinen bir insan ile evliliğe atılması gerektiğinin üzerini çizdi. Bu adımın hayatları boyunca peşlerinde olacağını ve kendilerini de iyi tanımaları gerektiğinin önemini de belirtti.

Programındaki Olaylara Şaşkınlığını Dile Getirdi
 Son zamanlar da ATV ekranların da Esra Erolda ismi programı ile gündemde olan sunucu, program da işlenen konuların toplumda yaşanan gerçek olaylar olduğunu ve toplumun bunları göremediğini de açıklamalarına ekledi. Programına katılan herkesin resmi evrakları ile geldiğini belirten başarılı sunucu, programında kendisini arabulucu olarak gördüğünü söylerken, işlediği birçok konuda da kendisinin büyük şaşkınlar yaşayarak tanıklık ettiğini dile getirdi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir