İyi Günde Kötü Günde Dizisinin 1. Bölüm Fragmanı Sonunda Yayınlandı! Elçin Sangu’lu Dizinin Konusu Nedir?

Yönetmen koltuğunda Barış Erçetinin yer aldığı senaryosunu ise Pelin Karamehmetoğlu ile Aksel Bonfil’in birlikte oluşturduğu İyi Günde Kötü Günde dizisi ekrana gelmek için gün saymaya başladı. Başrollerinde Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve ünlü oyuncu Mehmet Ozan Dolunay yer alıyor. Dizinin yeni fragmanı izleyicilerle paylaşıldı ve merakla bekleniyor.

İyi Günde Kötü Günde dizisi Eylül ayında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlamış olacak. Derya Alabora, Şenay Gürler, Nergis Kumbasar, Sinan Albayrak, Hakan Salınmış gibi usta isimler de bu projede yer alıyor ve ayrıca Ali Yağcı, Tugay Erdoğan ve Deniz Işın gibi ünlü isimler de dizinin başrol oyuncuları arasında yer alıyor.

Star TVnin göz bebeği olan İyi Günde Kötü Günde dizinin konusu Sarp, Leyla ve Melisanın birbirine bağlı hikayelerini konu almıştır. Yıllar önce sevgili olan Leyla ve Sarpın evlenmek için ilk adımı atmaları ancak kafası karıştığı için Sarpın Leylayı nikah masasında terk etmesi ve kayıplara karışması ile devam ediyor. Aşık olduğu adamın yapmış olduğu bu hakaret sebebiyle Leyla acısını içine görmüş ve işine konsantre olmuştur. Kaderin ağlarını örmesi ile birlikte Leyla bir anda Ozan ve sevgilisinin düğün organizasyonu yaparken kendini buluyor ve bir taraftan işini ustalıkla yapmak isteyen Leyla eski sevgilisinin düğün planını yaparken çeşitli sorunlarla mücadele ediyor.

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Kadrosu

Yapımcılığını O3 medya üstlenmiş ve dizi senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil oluşturmaktadır. Ekranlara gelmek için ya başlayan dizi Star TVnin en iyi projeleri arasında yer alacak. Ozan Dolunay, Elçin Sangu, Derya Alabora, Şenay Gürler, Yasemin Allen, Nergis Kumbasar, Ali Yağcı, Hakan Salınmış, Tugay Erdoğan, Sinan Albayrak, Hande Yılmaz, Berfin Oruç, Selin Karayağız, Mutlu Karaduman, İpek Zeynep İlbeyli, Aksel Bonfil, Baybars Tören, Fulden Obiz gibi ünlü isimlerin de yer alacağı bir kadroya sahip. Star TV ekranlarının en iyi projeleri arasında yer alan İyi Günde Kötü Günde izleyici tarafından yakından takip ediliyor ve dizinin ilk fragmanları yayınlandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir