İtalyan DJ Senia’nın Şeyma Subaşı’yı Aldatma İddiası Gündemi Sarstı


Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en ünlü sunucularından Acun Ilıcalı ile boşanan ve gönlünü İtalyan DJ Guido Senia’ya kaptıran Şeyma Subaşı’nın ihanete uğradığı iddia edildi.
    
Magazin gündeminin nabzını tutan Magagenius isimli bir instagram sayfasının ortaya attığı iddiada Guido Senia’nın bir gece kulübünde S.B. ismindeki birisiyle samimi bir şekilde vakit geçirdiği aktarıldı. O ana ait fotoğrafları da yayınlayan Magagenius, ünlü DJ ile sarmaş dolaş olan kızın Türk olduğunu da ifade etti.
    
Ortaya atılan iddialar ile ilgili henüz ikiliden bir açıklama ya da sosyal medya hesaplarından birbirini takibi bırakma gibi bir hamle gelmedi. Fakat bu iddiaya ilişkin sosyal medyada Şeyma Subaşı’nın anında Senia’yı bıraktığı şeklinde dedikodular yayılmaya başladı. 


    
16 yaşından bu yana modellik yapan ve Acun Ilıcalı’dan rekor bir tazminatı her ay cebine koyan Şeyma Subaşı’nın konuyla ilgili yakın zamanda sosyal medya üzerinden bir açıklama yapması bekleniyor.

Şeyma Subaşı, kimdir?

Şeyma Subaşı, 1990 yılında İstanbulda doğmuştur. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programında tamamlamıştır. 16 yaşından beri modellik yapmaktadır.2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ancak derece elde edememiştir. 2008 yılında Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılmış ve yapımcı Acun Ilıcalı ile ilişkileri başlamıştır.

Acun Ilıcalının eşi Zeynep Ilıcalıdan boşandıktan sonra sosyal medyada Şeyma Subaşı ile resimlerini paylaşmalarıyla gündemden düşmemektedirler.

 Şeyma Subaşının Ilıcalıdan Melisa adında bir kızı vardır.Şeyma Subaşı, 18 Eylül 2017 tarihinde Fransanın Marsilya şehrinde 250 kişinin katıldığı bir törenle Acun Ilıcalı ile evlendi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti 26.11.2018 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir