İrem Derici O Ses Türkiye İle İlgili Flaş Açıklama Yaptı


O Ses Türkiye ile tanınan ve kısa süre içerisinde de şöhreti yakalayan sanatçı İrem Derici o ses Türkiye yarışma programıyla ilgili flaş bir açıklama yaptı. 

Başarılı şarkıcı İrem Dericiye O ses Türkiye yarışması ile ilgili olarak sorular yöneltildi. Kendisine gelen sorulardan birisi olarak da O Ses Türkiyede jüri olur musunuz? ile ilgiliydi. Jüri olarak sizi görmek isteriz yorumuna karşılık olarak da İrem Dericiden flaş denilecek bir yorum gelmiş oldu. İrem Derici sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanmaya devam eden şarkıcılardan biri olarak ortaya çıkıyor. Başarılı sanatçı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımdan sonra ise bir hayranı tarafından da paylaşımın altına bir yorum geldi. Yapılan yorum da da  “Seni O Ses Türkiyede jüri olarak görmek istiyoruz, sık sık ekranlarda olmalısın şeklindeydi. Bu yoruma duyarsız kalmayan İrem Derici, yoruma karşılık verdi. 
 

İrem Dericiden Esprili Cevap 

Bu paylaşım sonrasında esprili bir şekilde Koltuklar dolu ayol, Seda Ablamın kucağına mı oturayım?” diye yanıt verdi. 2011 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılan İrem Dericiye tek dönen isimlerden birisi de Hülya Avşar olmuştu. Hatta İrem Dericinin performansını hiç beğenmeyen Murat Boz, Hadise ve Mustafa Sandalda Hülya Avşar ile dalga bile geçmişlerdi. Fakat yıllar sonra İrem Derici ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir