İbrahim Tatlıses’in Yeni İmajı Çok Konuşuldu


Yeniden ekranlara gelen ünlü oyuncu ve şarkıcı İbrahim Tatlıses’in yeni tarzı çok olay yarattı. Her Cumartesi yayınlanan İbo show’un 14. bölümünde İbrahim Tatlısesin yeni imajını görmüştük. 20 Şubat Cumartesi İbo show programında ki yayınlanan görüntüler de Tatlıses’in saçlarını gören seyirciler de çok şaşırdı.

Özellikle İbrahim Tatlıses’in saçlarında ki yeni imaj, hiçkimse’nin gözlerinden açmadı. Görüntüleri izleyen seyirciler tarafından çok konuşulan Tatlıses, İbo showun en son bölümün de yeni şekli ile ekranlara gelmişti. 20 Şubat Cumartesi yayınlanan programa konuk olarak Latif Doğan, Bedia Akartürk, Nuri Sesigüzel, Uğur Karakuş ve Kahtalı mıçe konuk olmuştu. Müzisyen konuklarla eğlence dolu görüntüler de sunucu Tatlıses’in yeni şekli ve imajı, ekranlara yansıdı.

Tatlıses Yeni İmaja 100 Bin Lira Harcadı

İbrahim Tatlıses’in yeni imajını Star tv’de yayınlanan İbo show da görmüştük. Tatlısesin saçlarında ki şekle 100 bin tl harcadığı bilinmektedir. Saçları için tam 100 bin tl masraf yapan Tatlıses, kilo vermek için 8 haftalık program yapacağı da biliniyor. Botoks ve peruk yapmacıklardan uzak duran Tatlıses doğal yollar kapsamında ilerleyiş sergilemektedir.

Bundan dolayı doğal yollara başvuruyor. Daha diri ve genç gözükmeyen isteyen İbrahim Tatlıses, 8 haftalık zayıflama programa da şimdiden başladığı bilinmektedir. Sevenlerine görüntüsüyle şok etkisi yaratan İbrahim Tatlıses, zayıflama ve saçlarındaki değişim için tam 100 bin tl harcadığı da öğrenildi.

Tatlıses’den Yeni imaj Açıklaması

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, yeni imaj sonrası, instagram üzerinden açıklama yaptı. İnstagram hesabından açıklama yapan sanatçı, “Ne botoks, ne saç ektirme, hepsi uydurma. Ben şimdiye kadar neysem yine oyum. Merak etme ibo sizin ibonuz değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi, saçımda kalması sonucudur.” açıklamasını yaptı. Bu açıklama üzerine, hayranları da Tatlıses’in doğal yöntemler ile kilo vereceğini ve imajını geliştireceğini öğrendi.