İbo Show ‘da Bu Haftaki Konuklar Seyirciyi Eğlendirdi


Cumartesi akşamları ekranlara gelen eğlence, müzik ve sürpriz konuklarla dolu televizyon programı olan İbo Show, 20 Şubat’ ta da yeni konuklarıyla saat 20.00’ da sizlerle buluşuyor. Her hafta televizyon ve müzik dünyasının tanınmış simalarını ağırlayan ünlü eğlence programı bu hafta hangi önemli isimleri konuk edeceğini duyurdu.

1990’ da yayınlanan bölümleri ile reyting rekorları kırarak izleyicilerin beğenisini toplamış olan program, 31 Ekim 2020’ de yeni sezonda yayınlanmaya başlayan yeni bölümleri ile her cumartesi akşamı Star TV’ de yayınlanmaktadır.

Bu Cumartesi İbo Show’ a Kimler Konuk Olacak

 İlk bölümünden itibaren ülkede büyük ses getiren ve yıllar önceden de kökleri bulunan eğlence programı İbo Show, İbrahim Tatlıses in sunduğu Cumartesi akşamlarının en ilgi çeken televizyon programlarından biri olmayı başarıyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı ünlü 5 isim İbo Show’ da konuk edilecek. Bu konukların isimleri nelerdir?

İşte Bu Haftaki Birbirinden Yetenekli Konuklar

20 Şubat Cumartesi akşamı saat sekizde sizlerle olacak İbo Show’ da bu haftaki konuklar müzik dünyasının birbirinden farklı birbirinden yetenekli, tanınmış sanatçıları olacak. İşte bu konukların isimleri: Ünlü şarkıcı Latif Doğan, Halk müziği sanatçısı Bedia Akartürk, ses sanatçısı Nuri Sesigüzel, bestekar ve müzisyen Uğur Karakuş ve Adıyamanlı türkücü Kâhtalı Mıçe