Hayal Köseoğlu Örgü Bikinili Pozlarını Instagram’da Paylaştı!

Mucize Doktor dizisinde Açelya hemşire karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Hayal Köseoğlu sarı örgü bikinili halini Instagramdan sevenleriyle paylaştı. Genelde dansıyla çok konuşulan güzel oyuncu bu kez cesur pozuyla sosyal medyada adından söz ettirdi.

Geçtiğimiz günlerde denizin ve güneşin tadını çıkardığı anlarda arkadaşına kızıp tokat atma haberleriyle gündeme gelen Köseoğlu, son olarak Instagram paylaşımıyla adından söz ettirdi.

Normalleşme süreciyle beraber Bodrumda tatiline devam eden Hayal Köseoğlu, sarı, örgü bikinili halini Instagramdan sevenleriyle paylaştı. Bikinisinin rengine vurgu yapmak isteyen Köseoğlu, İngilizce “Sarı” notuyla paylaşım yaptı.

Öte yandan Hayal Köseoğlu, geçtiğimiz günlerde YouTubeda yayımlanan bir programa katıldı.

Kilosunun Mucize Doktor setinde sürekli konuşulan bir konu olduğunu dile getiren Köseoğlu şunları söyledi:

“Mucize Doktor setinde tam bir arkadaşlık ortamı var. Oyuncuların birbirleri ile iletişimleri çok iyi ve herkes çok iyi geçiniyor, birbirlerine de özel hayatlarındaki sıkıntıları açıyor.”

“Özellikle de Sinem Ünsal ile Hayal Köseoğlu arasında karavanda uzun süren kalori ve kilo muhabbeti dönüyor.”

Hayal Köseoğlu, ayrıca kilo vermesinde Sinem Ünsalın da psikolojik olarak etkisinin bulunduğunu ilk kez söyledi.

Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncunun selülitli fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sosyal medya paylaşımlarıyla her zaman ilgi odağı olan ünlü oyuncu selülitleriyle ilgili haberlerin ardından videolu paylaşım yaparak haberleri tiye almıştı.

Oyunculukta olduğu kadar dansta da yetenekli olan Köseoğlu, sık sık dans videolarıyla sosyal medyada adından söz ettiriyor.

hayal-koseoglu-bikinili-fotograflari.jpghayal-koseoglu-bikinili-fotograflari-gundem.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir