Hamile Kızının Sevgilisini Çaldı! Böylesi Görülmedi


24 yaşında doğum yapmak üzere bir anne üç yıllık sevgilisini annesine kaptırdı. Bir süredir kızının sevgilisiyle flört eden anne kızının hastane doğum yapıyor olmasına aldırmadan kaçtı.

The Sun İngiliz gazetesinde yayınlanan iddia okurları dehşete düşürdü. Ve çift eleştiri yağmuruna tutuldu. Herkes 44 yaşında 6 torunu olan  Georgina Aldridge ile 29 yaşında kızının sevgilisi olan Ryan Sheltonu konuşuyor.

Gazetede akıl akmaz olaydan şu şekilde bahsediliyor. 24 yaşında yeni anne olmuş Jess Aldridge geçtiğimiz günlerde doğum sonrası hastaneden evine döndüğünde sevgilisi ve annesini birlikte bulduğunu söyledi. Akıl almaz aşk hikayesinin sahipleri şu an annenin kardeşinin evinde kaldığı ortaya çıktı. Şimdilik burada olduklarını daha sonra kendi aşk yuvalarına döneceklerini söyleyen aşıklar herkesi şaşkına çevirdi.

Aşkları Facebook aracılığıyla ilişki durumlarını güncelleyerek itiraf etti. 44 yaşındaki Ryan ise The Sun Gazetesine şu açıklamalarda bulundu.” Georginaya çok aşığım ve bunu tüm dünya duysun ve bilsin istiyorum.” Dedi. Ryanın da gazete yapmış olduğu bir açıklaması vardı.” Başkalarının düşünce ve sözleri beni hiç ilgilendirmiyor ve rahatsız olmuyorum. Her hikaye de iki yüz vardır ve hikayemiz sanılandan daha fazla. Ve bu iki yüzü ben biliyorum dedi.”

Sosyal medyada paylaşılmış bir fotografa aile üyeleri öfkelerini kustular. Georginanın haksız olduğunu ve bu ihanetin ömür boyu unutulmayacak bir kin besleyeceğine dair yorumlar yapıldı. 56 yaşındaki kocasıyla birlikte yaşayan Georginanın gayet rahat bir tavırla “insan kime aşık olacağını seçemiyor “diyerek kızından özür bile dilemediği söyleniyor.

Kendinden 15 küçük ve kızının sevgilisi olan insanla aşk yaşayan Georginaya aile ve komşularından da tepkiler yağdı. Komşular bubakil almaz iliski içinde olan çiftin geri adım atmayacağından bahsediyorlar.
 

Exit mobile version