Halkbank Emekliler İçin İhtiyaç Kredisi Başvurusu! İşte Başvuru Yolları


Halkbank kredi imkânları sunmaya devam ediyor. En son 10 bin liralık kredinin taksit tutarının, 384 lira olduğu açıklanmıştı. Emekliler için de ayrıca tolerans tanıyan banka, emekli aylığını Halkbank dan alanlara özel olarak, 100 bin TL kredi imkanı tanıyacaklarını söyledi. Şimdi emekliler tarafından, kredi başvuru şartları ve faizler, oldukça merak ediliyor. Emeklilere özel kredinin detaylarını merak edenler için, işte detaylar…

Halkbank, geçtiğimiz günlerde emekli maaşını bankadan alan ya da başvuruda bulunan kişiler için, özel kredi paketini açıklamıştı. Düşük faiz imkânı ile fazla kredi çekmek, vatandaşlara cazip geldi. En düşük 10 bin, en fazla 100 bin TL kullanılabilecek kredi, birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Detayları!

Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi, maaşını Halkbank’ dan alma ya da başvuruda bulunma şartını taşıyor. Başvurular, internet bankacılığı ve şubelerden kısa bir süre içinde yapılıyor. İnternet şubesinden de başvuru yapma imkânı bulunuyor.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme

Bu kredi paketini kullanmak isteyenler için, bir kaç farklı şekilde ödeme imkânı tanınıyor. Emekliler, kendilerine en uygun olan ödeme şeklini seçerek, kredi imkânından yararlanabilir. Merak edenler için, geri ödeme seçenekleri su şekilde yapılabilir;

  • Her ay eşit taksitle ödeme
  • Taksiti arttırarak ödeme
  • Üç ay da bir kez çeşit olarak ödeme
  • Serbest tarihler de ödeme 

Başvuru şartlarının kişiye göre değişiklik gösterdiği, mutlu emekli ihtiyaç kredisi ile ilgili başvuru detayları da banka tarafından açıklandı. Bankaya özel bir takım üyelikleri bulunan kişiler için faiz oranı % 1,66 olarak hesaplanırken, üyeliği bulunmayan müşteriler için, %1.71 şeklinde olacağı belirtildi. Hayat sigortası primi de yaş ve cinsiyete göre değişiklik gösteriyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir