Haberi İzleyen Herkes Tarafından Suçlanan Kadından şok açıklama!


Geçtiğimiz hafta çocuğunun trafik kazasında ölmesi sonrası 13 yaşındaki kızı tarafından “annemiz olsaydı başına bunlar gelmezdi” açıklaması gündeme düşmüştü. Sosyal medya tarafından linç edilen Fatma K. açıklamada bulundu…

Adananın Yüreğir ilçesinde bir hafta önce sokakta oynayan çocuğa kamyonet çarpması sonucu yaşamını yitirmişti. Çocuğun 13 yaşındaki ablası “annemiz olsaydı başımıza bunlar gelmezdi” feryadı ile yürekleri burktu. Anne sosyal medyada linç edilirken suçlamaların hedefi olan kadın açıklamada bulundu.
Çocuklarının babası yani eski kocası tarafından dilenciliğe hatta fuhşa zorlandığını borçları karşılığında satıldığını söyledi. Hatta çocuklarını görmek istediğinde ölüm tehdidi aldığını anlattı. Fatma K. “beni değil alnıma yazılı olan bu kaderi lanetleyin” diyerek kendini savundu.

Fatma K. eski eşinin akrabası olduğunu söyledi ve Erol B. ile 16 yıl önce 22 yaşındayken evlendiğini dile getirdi. Ailelerin anlaşmasıyla nişan yapıldığını ancak daha sonra ailelerin vazgeçmesi üzerine kaçarak evlendiklerini söyledi. 13 yıl evli kalan çift bir süre sonra anlaşmazlık yaşamaya başladı. Fatma K. eşinin ailesinin çocuklarına bakacağını ve eşiyle birlikte tarlada çeşitli işlerde çalışarak geçireceklerini düşünüyordum açıklamasında bulundu. Ancak eşinin onun üzerinden para kazandığını söyledi.

Çaresiz Kaldım: Dilencilik Ve Fuhşa Zorlandım!

Eşinin annesinin uzun süre dilencilik yaparak çocuklarının büyüttüğünü öğrenen Fatma K. aynı yöntemleri kullanarak benim de bu işleri yapmamı tavsiye ediyorlardı dedi. 13 yıllık evliliği boyunca eski eşinin para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorladığını söyledi. Hatta şimdiki eşine eski eşinin borçları nedeniyle satıldığını belirtti.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir