Haber Spikeri Nilgün Balkaç Canlı Yayında Baygınlık Geçirdi!

Spikerler ve muhabirler uzun süren canlı yayınlarla izleyenlerin karşısında yer alırken bazen talihsiz anlar da yaşayabiliyorlar. TRT Haber spikeri Nilgün Balkaçın başına da böyle bir durum geldi ve canlı yayında baygınlık geçirdi.

Büyük Zaferin üzerinden tam 98 yıl geçti. Bir millet küllerinden yeniden doğdu. 30 Ağustos 1922, Milli Mücadelenin zaferini simgeleyen gün olarak tarihe geçti. Tüm yurtta coşkuyla kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı için TRT Haber de saatler süren bir özel yayın yaptı.

“SICAK BİR HAVA VAR” DEDİKTEN SONRA BAYILDI

Büyük Zaferin 98. yıl dönümü kutlamaları, canlı bağlantılar ve özel konuklarla Büyük Taaruzun Başkomutan Mustafa Kemal tarafından başlatıldığı ve idare edildiği Kocatepeden 5 saatin üzerinde kesintisiz yayına imza attı. Engebeli arazide, yüksek sıcaklık ve zorlu şartlar nedeniyle TRT Haber Spikeri deneyimli haberci Nilgün Balkaç baygınlık geçirdi. “Zorlu şartlar altında yayın yapıyoruz. Burada sıcak bir hava var” derken baygınlık geçiren Balkaç, kendine geldikten sonra yayını sürdürmeye devam etti. Balkaçın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir