Goncagül Sunar Hayatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler


İstanbulda 17 Eylül 1970 tarihinde dünyaya gelmiştir. Türk dizi, sinema ve tiyatro oyunculuğunun yanında iyi bir müzisyendir. Başak burcu olan güzel oyuncunun gözleri ve saçları kahverengidir. 1.64 boyunda 57 kiloya sahiptir. Marsel Zalma ile evliliğinden Aksel Zalma adında bir oğlu vardır. Tek kız kardeşe sahiptir ve ismi Demet Sunardır. Evcil kedileri olan Goncagül Sunarın hayvanlar ile arası iyidir.

Goncagül Sunarın Eğitim ve Sanat Hayatı

Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları Topluluğu ile 1991 yılında sanat hayatına ilk adımı attı. Mahallenin Muhtarları dizisi ile ise oyunculuk hayatına ilk adımı atmış oldu. Asmalı Konak dizisi Goncagül Sunar için dönüm noktası oldu. Hayriye Soylu karakteri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Mahallenin Muhtarları dizisi ile ekran karşısına geçen güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini burada gerçekleştirdi.

O günleri anlatan oyuncu tecrübesiz bir kız çocuğu olduğunu dile getirdi. Mahalle Muhtarı dizisinden hemen sonra dizi teklifleri geldiğini belirtti. Goncagül Sunar:” Pek çok dizi kadrosunda bulunmama rağmen Çemberimde Gül Oya dizisinin yeri her zaman bende ayrıdır. Onun gibi bir dizide bir daha yer almadım. Canan karakteri benim için çok özel bir yere sahiptir. Beni ben yapan bir eserdi. Benim ismimi sağlam harfler ile yazdıran bir projedir Çemberimde Gül Oya” ifadelerine yer verdi. Tunç Başaran/ Abuzer Kadayıf ise ilk sinema filmidir.

Goncagül Sunar Nasıl Bir Kişiliğe Sahiptir?

Mücadeleci bir ruha sahip olan güzel oyuncu çokça mütevazi bir yapıya sahiptir. Disiplinli yapısı gereği önemli projelere imza atmış bir isimdir. Mutluluk kaynağı olarak ise hayattan ne çalabiliyor ise onu görüyor.  İş hayatında da çabalamayı ve üretmeyi seven bir kişiliğe sahiptir. Müzik ile uğraşmayı seven güzel oyuncu ömrü boyunca oyunculuğa devam edecek olduğunu dile getirdi. 2002 yılında hayatına giren müzik hayatının bir parçası olmuş ve artık söz yazıp beste yapıyor. 2019 yılında ise tüm çabaları ile ilk albümünü çıkarttı. Kendi yazıp bestelediği şarkılara yer verdiği albümü sekiz şarkıdan oluşuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir