Göbeğinizi Yok Edecek Çay Tarifi


Ülkemizde son yıllarda hareketsizlik ve hatalı beslenmeden dolayı obezite problemi yaşayan insan sayısı artmaktadır. Bununla baş edebilmek için düzenli spor, beslenme ve bir takım tıbbi tedbirler dışında özel tarifler de göbek ve çevresindeki yağı söküp atabiliyor. Bu yazımızda sizlere kısa sürede göbeğinizi yok edecek ve bağımlılık yapacak çay tarifi vereceğiz…

En etkili göbek eritme çayı olarak da bilinen bu tarifi yapmadan önce elinizde birer adet elma, limon ve çubuk tarçın, birer yemek kaşığı kuru nane ve karanfil, bir litre kaynamış su, bir çay kaşığı toz zencefil ve bir tatlı kaşığı taneli karabiberi hazır etmeniz gerekiyor. Sonrasında elmayı kabuğunu soymadan dilimleyerek bir kabın içine koyun. Limonu da aynı şekilde dilimleyip kaba ekleyin. Sonrasında hazır bulunan nane, karanfil, zencefil, tarçın ve karabiberi de ilave edin. Kaynamış suyu bu karışımın üzerine dökerek kabın ağzını sıkı sıkı kapatın.
 

Çayın demlenmesi için uzun bir zaman beklemeniz gerekiyor. Bu yüzden tarifi akşam yaparak sabaha kadar demlemeye bırakabilirsiniz. 1 litrelik çayı günün çeşitli saatlerinde birer bardak tüketebilirsiniz. Kısa sürede bunu tekrarlamanız durumunda göbeğinizin yavaş yavaş yok olmaya başladığına şahit olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir