Glee dizisinin oyuncusu Naya Rivera oğlunu kurtarmak isterken canından oldu!

ABDde 4 yaşındaki oğluyla birlikte göle açıldıktan sonra ortadan kaybolan Glee dizisinin oyuncusu Naya Riveranın cansız bedeni bulundu. Konuyla ilgili yapılan açıklamada 33 yaşındaki oyuncunun oğlunun hayatını kurtardığı ancak kendisi için enerjisinin kalmadığının tahmin edildiği söylendi.

OĞLUNU KURTARDI ANCAK KENDİSİNE ENERJİSİ YETMEDİ

The New York Timesın haberine göre; Konu hakkında açıklama yapan Ventura şerifi Bill Ayub,oyuncunun cansız bedenine ulaştıklarını ve olayın intihar olduğuna dair hiçbir belirti olmadığını söyledi. Şerif, Naya Riveranın oğlunu bota taşıyabildiğini ama kendisini kurtarmak için enerjisinin kalmadığını tahmin ettiklerini söyledi. Naya Riveranın ölüm nedenini doğrulamak için otopsi yapılacak.

NE OLMUŞTU?

Ödüllü dizi Gleedeki Santana Lopez karakteri ile ünlenen oyuncu Naya Rivera, önceki gün oğlunu da yanına alarak Ventura bölgesindeki Piru Gölüne gitti. Oradan bir tekne kiralayan Rivera ve oğlu göle açıldı. Saatler sonra küçük Josey, bir başka tekne kullanıcısı tarafından, annesiyle birlikte kiraladıkları teknede uyurken bulundu. Ama o sırada Riveradan bir iz yoktu.Polis, olayla ilgili bir ipucu elde edebilmek için küçük Joseyin anlattıklarını da dinledi. Küçük çocuk yaşananları “Annem göle atladı ve bir daha geri dönmedi” diyerek anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir