Gain’in Çok Konuşulan ’10 Bin Adım’ Dizisinden Sonra Engin Günaydın’dan Yeni Bir Dizi Geliyor!


Dijital dizi platformlarından birisinde yer alan Gain, özellikle son zamanlarda adından sıkça bahsettiren bir yapıt oldu. Birçok izleyeceği sahip olan ve oldukça beğenilen bu dizi aynı zamanda sosyal medya üzerinde de en çok konuşulan ve en çok tartışılan proje haline geldi.

On bin adım adı verilen bu dizide başrolleri ise Devin Özgür Çınar ve Engin Günaydın paylaştı. İlk sezonu ile herkesi kendine hayran eden bu dizi oldukça büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Elde edilen son haberlere göre dizinin iki başrol oyuncusunun ise yepyeni bir projeyle ekranlara geri döneceği öğrenildi.

Muhteşem İkili Yeni Dizi de Birlikte Rol Alacak

On bin adım dizisi ile muhteşem bir uyum yakalayan Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar başarıyla sonlandırdıkları performanstan sonra yeni bir diziyle gündeme çıktı. Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş tarafından Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda ise dizi ile ilgili yeni bilgiler verildi. Verilen bilgilere göre ise yeni dizi Engin Günay’a ait hikayelerden birisi olacak.

Engin Günaydın Netflix Dizisinde Rol Alacak

Engin Günaydın bu dizinin yanı sıra son zamanlarda gündemde sıkça yer alan Azizler adlı sinema filminde de oyunculuğunu konuşturarak büyük ilgi çekmişti. Azizler filminin yönetmenliğini ise Taylan Biraderler yaptı.

Filmde yaptığı başarılı yönetmelikten sonra ise Engin Günaydın’ın rol alacağı dizinim yönetmenliğini de yapacak. İmaj Yapım kalitesi ile hazırlanan bu etkileyici dizi ise Netflix platformu üzerinden seyirciye sunulacak.