Fenerbahçe’de Sular Isınıyor! Yeni Hoca Arayışı Var


Sezon başında ve ara sezonda yapmış olduğu kaliteli transferlerle sezona transfer anlamında iyi başlayan Fenerbahçede ligdeki durumdan taraftarlar memnun görünmüyor. Yapılan transferler içerisinde şüphesiz en çok beklenti Mesut Özilden geliyor. Çıkmış olduğu 4 maçta skora direkt veya asist olarak bir katkı yapamayan futbolcu taraftar arasında şimdilik hüzün olarak görünüyor.

Dün akşam oynanan Göztepe maçında ise Kadıköyde mağlubiyet alan Fenerbahçe bir kez daha taraftarlarını üzdü. Evinde oynadığı maçlarda beklenen performansı gösteremeyen Fenerbahçe en büyük acısını Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında aldı. Evinde Beşiktaşa 4 – 3 gibi bir skorla kaybeden Fenerbahçe, Galatasaraya ise 1-0 mağlup oldu. Dün akşam ki oynanan maçta da galibiyet alamadığı için lider Galatasaray ile arasında ki puan farkı 3e çıktı.

Erol Bulutun Açıklamaları
Dün akşam alınan Göztepe mağlubiyeti sonrası basın mensuplarına açıklama yapan genç teknik adam, sonuca bakıldığında kaybedilen ve kazanmamız gereken bir maçtı. İstemediğimiz, beklemediğimiz bir sonuç oldu ve taraftarlarımızdan özür diliyoruz açıklamasını yaptı. Biz bu hatayı telafi edebilecek bir takımız diyen Erol Hoca, önümüzde daha 15 maç ve var ve 45 puan eder açıklamasını yaptı.

Gelecek hafta Karadenizin güçlü temsilcisi Trabzonspor ile deplasmanda oynayacak olan Fenerbahçe galibiyet serisine başlama ümidiyle bu maça çıkacak. Erol Bulut, bu maç ile galibiyet serisi yapabilecek gücümüz var açıklaması yaptı ve takımı bu seriye hazırlamaya başlayacağının sinyallerini verir gibiydi.

Zemin Kötüydü

Topa hakimiyet olarak iyi oynadıklarını söyleyen hoca bazen istenilemeyecek sonuçların bu verilerin öne geçebileceğini belirtti. Erken yedikleri golden sonra rakibin iyi bir savunma yaptığını belirten Erol Bulut, zeminden dolayı iyi futbol oynayamadıklarını fakat bunun bir sebep olmadığını belirtti.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir