Fenerbahçe Transferde Hareketli Günler Geçiriyor


Bu sezon lige ağırlığını koyan ve kadrosunu ara transferde daha da güçlendirerek şampiyonluğa ulaşmak isteyen Fenerbahçe’de transfer konusunda hareketli günler yaşanıyor.

Alınan bilgilere göre sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan başarılı orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci yönetime Fenerbahçe’de kalmak istediğini iletti. Oyuncuyla önümüzdeki günlerde yeni bir mukavele yapılması bekleniyor. İç transferde Hasan Ali Kaldırım ve Ozan Tufan ile de sözleşme uzatmak isteyen Fenerbahçe iki oyuncunun da menajeriyle görüşme sağladı.
    
Beşiktaş’ta büyük başarılara imza atan Talisca’nın da Çin kulübü Evergrande’den Fenerbahçe’ye kiralanması gündemde. Türkiye’yi iyi tanıyan ve Evergrande takımında da yabancı statüsünde olduğu için problemler yaşayan Talisca’yla ilgili iki kulübün görüşme halinde olduğu öğrenildi.

YENİDEN KOLAROV HAREKATI
    
Öte yandan Fenerbahçe önümüzdeki sezonla ilgili de birtakım transferleri gerçekleştirmek için somut adımlar atıyor. Fenerbahçe sportif direktörü Comolli’nin sezon başında da transfer edilmek istenen Sırp defans oyuncusu Kolarov’la görüşeceği belirtildi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Kolarov sol bekte görev yapmasına rağmen bu sezon Roma formasıyla 4 gol ve 3 asistlik muhteşem performansa imza attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir