Fenerbahçe Ozan Tufan Bilmecesinde Mutlu Son


Bursaspor’un alt yapısında yetişen ve 2015 yılından bu yana Fenerbahçe formasını terleten Ozan Tufan Fenerbahçe’de kalmaya karar verdi.
    
Bursaspor takımından 7 milyon euro gibi yüksek bir bedelle transfer edilen ve ortalamanın üzerine çıkamayan Ozan Tufan bir süre kilo problemi de yaşamış ve eleştirilerin hedefinde olmuştu. 2018 yılında önce Fenerbahçe Altyapısına gönderilen, hemen sonrasında ise Alanyaspor takımına kiralanan Ozan Tufan bu sene yeniden kendini buldu ve fırtına gibi esmeye başladı.
 

    
Bu sezon Fenerbahçe formasını tam 14 kere giyen ve 1 gol, 2 asistlik performansıyla Fenerbahçe’nin en etkili oyuncularından olmayı başaran Ozan Tufan’a birçok kulüpten teklif geldi. Sezonun sonunda sözleşmesi bitecek olan yıldız oyuncu bir süredir kararsızdı ve Fenerbahçe tarafından gelen sözleşme uzatma teklifini düşünme aşamasındaydı. Bugün Ozan Tufan’dan Fenerbahçe taraftarına müjde geldi.

5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANACAK
    
Alınan bilgilere göre Fenerbahçe’nin en tecrübeli oyuncusu Volkan Demirel ile teknik direktör Ersun Yanal sözleşme uzatma teklifini düşünen Ozan Tufan ile görüştü ve onu ikna etti. Akabinde Ali Koç ile oyuncunun menajerinin görüşmesi gerçekleşti ve sözleşmenin uzatılması kararlaştırıldı. Fenerbahçe’nin önümüzdeki günlerde Ozan Tufan’a 5 yıllık bir sözleşme imzalatacağı öğrenildi.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir