Estetikle Güzelleşme Hayali Kabusa Döndü!


Almanya’da yaşayan gurbetçi bir vatandaşın İstanbul’a kendine estetik yaptırmak için çıktığı macerası tam bir kabusa dönüştü. Beyhan T. isimli kadın güzelleşmek isterken adeta bir canavara dönüştü. Yaşadığı mağduriyet karşısında hak arama mücadelesine başlayan Beyhan T., doktorla ilgili suç duyurusunda bulunarak 550 bin liralık tazminat talep etti.

İlk olarak telefon üzerinden birkaç estetik operasyonu için klinikle anlaşan Beyhan T. 17 Eylül 2018 tarihinde tek seferde birkaç operasyonu olmak için İstanbul’a geldi. Yüz yüze görüşmede anlaşılan operasyonlara ek olarak dudak dolgusu da yaptırabileceğini belirten doktor T.Ş. ile anlaşan mağdure 6.500 euroluk tutarı peşin ödedi ve ameliyat oldu. Ardından Almanya’ya dönen kadın adeta kabusu yaşadı.
              
Yüzü sürekli şişen Beyhan T. Almanya’da da doktorlara gitti ve geçirdiği operasyon kaynaklı böyle bir süreci yaşadığını teyit etti. Çektiği acılar dayanılamayacak bir noktaya geldiğinde İstanbul’daki klinikle görüşen Beyhan T.’ye İstanbul’a gelmesi gerektiği söylendi. Burada kendisine kortizon ilaçları verilen kadın bu ilaçları kullanmasına rağmen yüzünde kalıcı izler bırakacak olan enfeksiyona engel olamadı.

YANLIŞ HİÇ BİRŞEY YAPMADIM               

Mahkemelik olan doktor ve kadının mahkeme sürecinin devam ettiği öğrenildi. Doktor T.Ş. olayla ilgili yanlış hiçbirşey yapmadığını belirtirken, mağdur kadın 550 bin liralık tazminat almayı ve doktora “yaralama” suçundan ceza verilmesini talep etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir