Esra Tokelli, MasterChef Türkiye’nin Henüz Yayınlanmamış Bölümünde Olacakları İfşa Etti!

MasterChefte bugün (9 Eylül 2020 Çarşamba) yalanacak eleme potası ifşa oldu. Herhangi bir mutfak eğitimi almadan ana kadroda yarışmaya hak kazanan mavi takımın kaptanı Esra Tokelli, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, bugün yaşanacak olan dokunulmazlık oyununu kaybeden takımı ifşa etti. Özellikle sosyal medyada yaptığı ağır makyaj ve ruj sürmemesiyle çokça konuşulan Esra Tokellinin Instagram paylaşımı kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu.

Serhat ve Barbaros gibi güçlü adayları kırmızı takıma kaptıran Esranın hamleleri büyük çoğunluk tarafından beğenilmemişti.Esra Tokelli, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda eleme potasını ifşa etmiş oldu.

Masterchef Esranın yaptığı paylaşımda, mavi takımın en az iki dokunulmazlık oyununu kaybettiği görülüyor.

İŞTE DOKUNULMAZLIĞI KAYBEDEN İSİMLER

İşte potaya giden 4 isim: Ebru, Duygu, Ayyüce ve Furkan!

Esra Tokellinin Instagram hesabına girenler yarışmacıyı tanımakta güçlük çekiyor.Tokelli aşırı makyajıyla izleyiciden tepki çekiyor. Ancak yemek yapmadaki yeteneğiyle takdir toplayan yarışmacıya övgüler de geliyor.

Yarışmacıyla ilgili şaşırtan bir diğer bilgi ise Tokellinin Seda Sayanın sunduğu Yemekteyiz yarışmasına da katılmış olması.

Ocak ayında yayınlanan bölümde yer alan Esra Tokelli, o haftanın birincisi olup 10 bin lira para ödülü kazanmış. Ev kadını olan Esra Tokellinin bir oğlu var. Instagram hesabından kendisi ve yemeklerine dair bolca paylaşım yapan Esra Tokelli, oğluna dair paylaşımda bulunmuyor.

Çerkez asıllı olan ve herhangi bir mutfak eğitimi alamayan Esra Tokelli, Masterchefe katılmayı önceden kafasına koymuş ve azminin sonucunu fazlasıyla almış. Günlük hayatındaki görünümü ile de dikkat çeken MasterChef yarışmacısı Esra Tokelli nin yaşı merak konusu oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir