Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Duygusal Veda


ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bu hafta herkesi hüzünlendiren bir ayrılık yaşandı. Dizide Sevda karakterini canlandıran Naz Elmas diziden ayrıldı.
    
Yayınlanan son bölümde Hızır ile onun geçmiş dönemdeki sevgilisi olan Sevda bir araya geldi. Eski defterleri açan ikili arasındaki yüzleşmede Hızır’ın annesini öldürmeye bile çalışan Sevda yaptıklarını sadece sevdiği için yaptığını söyledi. Hızır’a kötülük yapmak istemediğini belirten Sevda onu hala çok sevdiğini söylese de bu görüşmenin aralarında geçen son görüşme olduğunu ve kendisinin New York’a giderek bir daha geri dönmeyeceğini söyledi.
    
Kendisini kıskandığını da söyleyen Sevda’ya cevap olarak Hızır onu affettiğini söyledi. Aralarındaki arkadaşlığın zamanla ciddi bir sevgiye dönüştüğünü söyleyen Hızır, Sevda’nın herkes için kötü biri olmadan önce buralardan uzaklaşmasının doğru bir karar olduğunu söyledi. Giden eski sevgilisine kal demeyen Hızır Sevda’ya sarıldı ve hem oyuncular, hem de izleyenler duygusal anlar yaşadı.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir