Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yine Nefesleri Kesti


ATV’nin Salı günleri seyircilerini ekran başına kilitleyen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” bu hafta da nefesleri kesti.

5 Kasım Salı günü yayınlanan 146. bölümde birbirinden önemli gelişmeler yaşandı. Sevda, Hızır’dan intikam almak için akla hayale gelmeyen planlar kurmaya başladı. Altan ile işbirliği yaparak henüz doğmamış bebeğinin babası Hızır’a kumpas kuran Sevda’nın planı doğrultusunda, Altan Hızır’ın oğlunu kaçırdı. Hızır’ın oğlu Hızır Ali’nin ölüme bu kadar yaklaşması seyircilerde 147. bölümde diziden bir kişinin daha eksilip eksilmeyeceği konusunda merak uyandırdı.

Sevda, son bölümde Altan’a yaptığı cömert teklifle öne çıktı. Altan’a sunduğu 50 milyon dolarlık teklif karşılığında Altan’dan Hızır, Boran ve Behzat’ın hapse girmesini sağlamasını isteyen Sevda, kendisine acı çektiren ve kendisini kandırdığını düşünen herkesten intikam almak için elinden geleni yapıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 147.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 147. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bu sebeple nefes kesen dizinin ne şekilde devam edeceğini öğrenmek isteyenler heyecanla yayınlanacak olan fragmanı bekliyor. Dizinin merakla beklenen 147. bölümü ise 12 Kasım Salı günü saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir