Enis Arıkan Arşivi Açtı, Hazal Kaya İle Yıllar Öncesinden Ne Fotoğraflar Çıktı!


Birçok ünlü ismin yer aldığı ve yıllar öncesine ait olan Genco dizisi bir zamanlar ekranların en sevilen dizisi olarak yayındaydı. Uzun süre izlenen dizilerden biri olması da seyircilerin en sevdiği oyuncuların için de bulunması da önemli bir faktördü. Konusu ise oldukça dramatik bir aile hayatını konu alan dizide baş rollerini Hazal Kayanın oynadığı Genco dizisinde bir de sevilen oyunculardan biri olan Enes Arıkanla birlikte paylaşmaktadır. Farklı konusu ve içerik yapısıyla en çok sevilen tv dizileri arasında yer alması da reytingleri bir zamanlar tavan yaparak yayınlandığı günden itibaren en sevilen diziler arasında olmasını sağlamıştır.

Enes Arıkanın Eski Fotoğrafların Paylaşımını Yapması Dikkat Çekti

Yıllar önce yayınlanan Genco dizisinde birlikte rol alan Hazal Kayanın o yıllara ait fotoğrafları rol arkadaşı Enes Arıkan tarafından yayınlandı. Böylelikle herkes tarafından eski fotoğraflar birçok konuyu da beraberinde getirdi. Birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan Enes Arıkan ise iki oyuncunun 14 yıl öncesinden beri dostluğu devam ediyor olması da gözlerden kaçmadı. Birlikte çekilen pek çok fotoğraflarını yayımlayan Enes Arıkan, değişimi dikkatlerden kaçmadır. Her zaman en çok beğenilen oyuncular arasında olan Hazal Kaya ve Enes Arıkanın devam eden dostlukları paylaşılan fotoğraflarla bunu kanıtlıyor. Yeni çekilecek filmleri için kamera karşısına geçen ikili her zaman ki gibi en yakın arkadaş olarak yeni fotoğraflarıyla birlikte paylaşım yaptı.

Yeni Çekilen Filmleri “Benden Ne Olur “

Herkes tarafından merakla beklenen yeni filmleri ” Benden Ne Olur” için çekim hazırlıkları devam ediyor. İkilinin eski anılarına ait yaptıkları paylaşımları ise her zaman ki gibi konuşulmaya devam edenler arasında. Merakla beklenen filmleri ise yakında vizyonda olacak. Eski paylaşımları ile nostalji yapan Enes Arıkan ve Hazal Kayanın paylaşımda bulundukları yıllarda oldukça yakın arkadaş olmaları da dostluklarının her zaman devam ettiğini göstermekte.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir