En Etkileyici Sevgililer Günü Hediyeleri

İtiraf edelim; böyle özel günler olmasa sevgimizi yoğun şekilde göstermek çoğu kez, ya aklımıza gelmeyecek ya da buna hevesimiz olmayacak. Tekdüze ve yoğun günlük rutin, sevginin ikinci planda kalmasına yol açıyor.

 O yüzden, ön yargılarınızı ve bahanelerinizi bir yana bırakın ve sevginin başrolde olduğu bu günü hakkını vererek geçirmeye bakın.

 

Ona “Deneyim” de Hediye Edebilirsiniz

Hediye denilince aklınıza yalnızca “ürün”ler gelmesin. Deneyim de armağana dönüşebilir.

Belki görmek istediği bir ülke/ şehir vardır. Bir seyahat biletiyle ona gezi deneyimi armağan edebilirsiniz. Kendini geliştirmek ya da hobi edinmek için gitmek istediği bir kurs mu var? Onun için kurs kaydı yaptırmaya ne dersiniz?

Baş Başa Yemek

Sevgiliyi etkileyebilecek klasik ve eskimeyen yollardan biri. Ancak, masadaki tüm yemekleri siz yaptıysanız partnerinizin aklını başından çoktan almışsınız demektir bizden söylemesi… Sevgiliniz için yapacağınız şey sadece basit bir yemek değil, sevginiz, emeğiniz ve samimiyetiniz olacak aynı zamanda. Ve emin olun birlikte yediğiniz en güzel yemeğiniz olacak.

 Kendi yapacağınız hediyeler: 
1.Doğa Fanusu

Evde kullanmadığınız bir kavanoz ya da görselliği ön planda cam bir materyal mı var? Şimdi bir parkta keşfe çıkın ve içini doğa ile doldurun. biraz çakıl taşları, biraz toprak… Bizce harika gözüküyor.
 

2.Eğlenceli Kavanozlar

Konu hediye vermek olunca, kavanozlar gerçekten çok kullanışlı olabiliyor. Çünkü içini de dışını da kendini dizayn edebiliyorsunuz. İnternet’te biraz araştırma yaparsanız, kavanozla yapabileceğiniz harika fikirler bulabilirsiniz.

3.Kalp Motifi

Sevdiğinize kendi ellerinizle kurabiye yapmak isterseniz, çok basit bir yöntemle kalp motifleri yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir