Emekli Vatandaşlara Müjde! Bankadan Sıfır Faizli Kredi Alabilirsiniz!


Emekli insanlar için birçok avantaj sağlayan bankalar, kredi konusunda da mağdur etmiyor. Kendi bünyesine bağlı insanlara daha çok destek olan bankalar, emekli olanlara faizsiz kredi fırsatlarını sunuyor. Hem sizlere uygun hem de bankalar tarafından sunulan bu kampanyaları sizler de değerlendirebilir, belki de yararlanabilirsiniz. Bankalar sadece emekli insanlara değil emekli olacaklara veya emeklilik günlerine az kalmış pek çok insana da bu fırsatı vermektedir. Sadece ve sadece emekli olan insanlar için sağlanan bu avantaj, bazen düşük faiz ya da esnek ödeme seçenekleri gibi pek çok kolay yola da dönüşmektedir.

Sizlerin de istediği faizsiz emekli ihtiyaç kredileri 60 aya varan vade olanakları ve 100 bin Türk lirası gibi üst limitlere kadar ulaşan imkânlar sunan fırsatlar ve kampanyaları müşterilerine açmaktadır. Son günlerde revaçta olan bu faizsiz kredi seçenekleri pek çok müşteri tarafından kullanılmaktadır. İhtiyaç veya artan borçlardan dolayı çekilen bu kredi türü, vade sayesinde de müşterilerini yormadan geri ödeme imkanları sunmaktadır.Faizsiz kredi veren bankaların kendilerine özel olan şartlarından bir tanesi de, kendi bankalarının müşterileri olma vasfını taşımalısınız. Belirli bir süre bankasında kalan veya sözleşmeden sonra bankasında belirli yıl kalarak bu sorunu halledebilir, bu sayede siz de işlerinizde kendilerinize kolay olanaklar sağlayabilirsiniz.

Emekli Olanlara Faizsiz Kredi Veren Bankalar

PTT Bank

PTT, bünyesinde barındıran müşterilerine birçok avantaj ve olanak sağlamıştır. Emeklilere yönelik faizsiz kredi verme opsiyonu da bu seçenekler arasında yerini almaktadır. Emekli müşterilerine 250 Türk lirası ile 80 bin Türk lirası arasında kredi imkanı sunacağını müşterilerine duyurdu. Faiz oranları tam olarak belirlenmeyen emekli ihtiyaç kredisinin düşük faizlerde olacağı tahmin edilmektedir. Emekli ihtiyaç kredisini alabilmek için en yakın PTT şubesine gidip, kimliğiniz ve birkaç başvuru formunu doldurarak kısa bir sürede bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Korona virüsten sonrasında dışarı çıkmak istemeyen veya bankalara gitmek istemeyen müşteriler için de SMS yolu ile emekli ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bank

Ziraat Bankası emekliler için sunan kredisini pek çok müşteriye açmış bulunmaktadır. Ziraat Bankın verdiği emeklilere yönelik krediden faydalanmak için bu bankadan maaş almanız gerekmektedir. Ziraat Bankın emeklilere özel sağladığı bu kredi yanında pek çok avantaj da getirmektedir. 120 aya varan vade seçeneği ile kullanıcılarını bir hayli rahatlatmaktır. Mecburen 3 yıl boyunca bu bankadan maaş almak zorunda kaldığınızı da lütfen unutmayınız. Emeklilere yönelik ihtiyaç kredisini yüzde 0.92 faiz oranı, emeklilere özel konut kredisini ise yüzde 0.94 faiz oranı ile sunmaktadır.

FIBA Bank

FIBA Bank, emeklilere yönelik faizsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Emekli ihtiyaç kredisinde yüzde 0 faiz sunan FIBA Bank, 3 bin Türk lirası limiti ile 18 aya varan vade olanağı da sunmaktadır. Tüketicilerin veya ihtiyaç sahibi olan insanların hiç bir şekilde faiz ödemeden alacağı bu kredi, pek çok insan tarafından da kullanılmaktadır. Bu kampanyadan siz de yararlanmak istiyorsanız en yakın FIBA Bank kuruluşuna veya FIBA Bank müşteri hizmetlerine bağlanarak detaylı bir bilgi alabilir, sizler de acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bank

Türk Ekonomi Bankası veya kısaltması ile TEB, emekli müşterilerini de göz önünde bulundurup onlara da çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Türk Ekonomi Bankası, ailesine katılan müşterilerine bu kampanyadan yararlanabilmek için 3 yıl boyunca maaşlarını başka bankaya taşıyamayacağını belirten bir sözleşme imzalatmaktadır. TEB bünyesinde barındıran müşterilerine en fazla 2.750 Türk lirasına kadar faizsiz kredi imkanı verebileceği sundu. Birkaç evrak imzalayarak ulaştığınız bu kredi, sizlerin de birçok sıkıntısını çözecektir. Daha detaylı bilgi için Türk Ekonomi Bankasına veya TEB müşteri hizmetlerine ulaşarak ayrıntıları alabilirsiniz.

Şeker Bank

PTT bankası ile anlaşmalı olan Şeker Bank, emekli müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Emeklilere özel olan bu kredi Şeker Bank müşterileri tarafından yararlanılabilen güzel bir kredi çeşididir. Şeker Bank müşterilerine 60 aya varan vade olanakları ile maksimum 36 bin Türk lirası civarı kredi imkanları da sunmaktadır. Faiz oranları ve daha detaylı bilgiler için Şeker Bank kurumuna gidebilir veya müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir