Elimi Bırakma’nın Şirin’i Hazal Şenel Hakkında Bilmediğiniz Çok Şey Var!


İlk olarak Selena dizisinde Kıvılcım dizisi ile ortaya çıkan Hazal Şenel son olarak TRT 1 de yayımlanan Elimi Bırakma dizisinde Şirin karakteri ile ekranlara dönüş yaptı. İlk olarak 2008 senesinde oyunculuğa adım atmıştı.
1992 yılında doğan ünlü oyuncu daha sonralarda ise Pis Yedili dizisinde Salça karakteri ile çok konuşuldu. Pis yedili dışında,  İki Yalancı,  İçimdeki Fırtına, Türk Malı ve Bahtiyar Ölmez gibi popüler dizilerde de başarılı performanslar göstererek herkesin gönlünde taht kurdu.

Oynadığı birden çok dizide farklı karakterlere can veren Hazal Şenel gösterdiği oyunculuk ile kalitesini ortaya çıkarmıştır. Diziler ile beraber Ata Demirerin bulunduğu Osmanlı Cumhuriyeti filminde gösterdiği garson kızı rolü ile baş göstererek oldukça beğeni topladı.

Popüler bir derginin soruları ile kamera karşısına geçen ünlü oyuncu ise şimdilerde dinlenmeyi tercih ediyor. Dergiye verdiği röportajda birbirinden farklı cevaplar vererek herkesin dikkatini çekerken en sevdiği atıştırmalık sorusuna jelibon diyerek yanıt verdi.

Âlem Dergisi İle Röportaj Yaptı

Son zamanlarda ünlü dergilerden birisi olan Âlem dergisine verdiği röportajda cevapları ile oldukça ilginç anlar yaşatan Hazal Şenel en çok sevdiği emojinin  kalp olduğunu söylerken aynı zamanda arama yapmayı sevmediğini onun için mesaj atmanın daha önemli olduğunu belirtti. Genellikle kararsız bir yapıda olduğunu ifade eden ünlü oyuncu aynı zamanda yemek yemeye de oldukça önem veriyor. Bu konuda yemek yemeyi çok sevdiğini ve kendini kontrol etmekte zorluk çektiğini ifade ederek herkesi güldürdü.

Şarkılara Ayrı Bir Düşkün

Son zamanların popüler oyuncuları arasında bulunan genç oyuncu şarkıların onun için ayrı bir şey ifade ettiğini ve şarkı söylemeyi oldukça sevdiğini belirtti. Pozitif enerji ile özdeşleştirilir şarkı söylemenin oldukça önemli olduğunu ifade eden ünlü oyuncu aynı zamanlarda ciddi ortamlarda rahat edemediğini söyledi. Bulunduğu çok ciddi ortamlarda kendini gülme konusunda kontrol edemeyen ve gülmemek için direnen Hazal Şenel 'den kendisini ifade etmesi istendi. Bu soruya karşılık kendini kararsız, çalışkan ve mütevazi olarak ifade eden Hazal Şenelin röportajı oldukça büyük bir ilgi çekti.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir