Ekonomik sıkıntı çeken Serdar’dan ”Biz Daha ölmedik”

Geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında koronavirüs nedeniyle ekonomik güçlükler çektiği ve bu eski eşi Chloe Loughnana nafaka ödemekte dahi zorlandığını söyleyen Serdar Ortaç, yeni bir açıklama yaparak “Bana baskı yapmıyor ama biz daha ölmedik” dedi.

“ÇOK SIKILDIM”

Habertürkte yer alan habere göre: İstanbul Bebekte bisiklet kullanırken görüntülenen Serdar Ortaç, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Karantina sürecinden bahseden şarkıcı, Serdar Ortaç, “Bisiklet sürdüm, yoruldum. Arabamı çağırdım şimdi. Canlı yayınlara devam ediyorum. Çok sıkıldım” ifadelerini kullandı.

“CHLOENİN NAFAKASINI ÖDÜYORUM”

Geçtiğimiz günlerde “Ödeme yapamıyorum” diyerek ekonomik sıkıntı çektiğini belirten Ortaç, muhabirlerin “Maddi durumunuz kötüleşti. Nafaka ödeyebiliyor musunuz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Chloe, Ne zaman paran olursa, o zaman öde dedi. Bana baskı yapmıyor ama biz daha ölmedik. Zaten nafakasını ödüyorum.

EKONOMİK SIKINTI YAŞAMAYA BAŞLADI

Geçtiğimiz ay 2. Sayfa programının magazin müdürüyle görüntülü arama röportaj yapan Serdar Ortaç, aylık 120 bin TL kredi ödediğini ve bir kuruş bile birikiminin olmadığını söylemişti. Aylık 500 bin TL ödemesi olduğunu söyleyen Ortaç, eski eşinin nafakası hakkında da şunları söylemişti: “Daha nafakayı ödeyemedim. Her ay ödeniyor. Ödeyemedim ama kız hiçbir şey demedi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir