Ebru Şallı, Yine Yürek Dağladı Pars Tan’ın acısını unutamıyor!

Ebru Şallının Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, Nisanda 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenilerek hayatını kaybetmişti. Küçük oğlu Pars Tanı kaybeden Ebru Şallı, acısını onunla olan fotoğraflarına yazdığı özlem dolu notlarla bastırıyor. Şallı son olarak Parsın fotoğrafını paylaşıp “Seni çok özlüyorum” notunu düştü.

Şallı, Instagramın hikaye bölümünden paylaştığı fotoğrafına “Seni çok seviyorum meleğim” notunu yazdı.

Şallı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımına ise “Bağımız hiç kopmayacak… Sonsuza kadar seninleyim Ponçiğim. Seni çok seviyorum” notunu düştü. Şallının paylaşımı 4 dakikada 15 binin üzerinde beğeni ve 800ün üzerinde yorum aldı.

ebru-salli-pars-tan-neden-oldu.jpg

Ebru Şallının 9 yaşındaki oğlu Pars bir süredir tedavi gördüğü lenfoma hastalığı nedeniyle geçtiğimiz nisan ayında yaşamını yitirdi. Ebru Şallının eski eşi Harun Tandan olan 9 yaşındaki oğlu Pars yaklaşık 2 yıldır lenfoma tedavisi görüyordu.

ebru-salli-pars-tan-ne-zaman-oldu.jpg

2019 yılında bir televizyon programına katılan Ebru Şallı, o dönem yaptığı açıklamada oğlu Parsın bir senedir lenfoma kanseri nedeniyle tedavi gördüğünü ve 1 yıldır bu hastalıkla mücadele ettiklerini açıklamıştı.

ebru-salli-pars-tan.jpg

Canlı yayında yaptığı açıklamada; “Parsı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Parsın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir