Duygu Özaslan, kilolu fotoğrafı gündeme bomba gibi düşmüştü! Yeni bir bikinili poz geldi

Geçtiğimiz günlerde çekilen kilolu ve selülitli fotoğrafı ile magazin gündemine bomba gibi düşen Duygu Özaslandan yeni bir bikinili poz geldi. Özaslanın paylaştığı yeni pozu, “Kilo aldı” eleştirilerine yanıt olarak yorumlandı.

Ünlü Youtuber, yeni çektiği bikinili pozuyla adeta nazire yaptı. Ancak Özaslan, sosyal medyadan paylaştığı pozunda yine eleştiri oklarının hedefi oldu. Ünlü fenomen, “Kilo aldı” eleştirilerine Instagramdan yaptığı paylaşımla yanıt verdi.

Havuz kenarında çekilen fotoğrafıyla günlerce konuşulan Youtuber Duygu Özaslan, o kareyi unutturmak için Instagramdan bikinili pozunu paylaştı. Yeni paylaşımının altına binlerce yorum gelirken eleştirilerden de nasibini alan ünlü Youtubera “Bu fotoğrafın orijinalini çok merak ediyorum” gibi yanıtlar geldi.

FİT GÖRÜNTÜSÜ DİKKAT ÇEKTİ

Çektiği makyaj videolarıyla tanınan sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, eleştiri yağmuruna tutulunca pembe bikinisiyle poz verdi. Ünlü Youtuberın binlerce beğeni alan paylaşımı, selülitsiz olmasıyla dikkat çekti. Sıkça eleştirilen Özaslan, “Bu pozunda da Photoshop kullandı mı?” sorusu da akıllara geldi.

duygu-ozaslan-002.jpg

BU KAREYLE ELEŞTİRİLERİN ODAĞINA OTURMUŞTU

Kilo aldıktan sonra selülitleri çıkan Özaslanın görüntüsü günlerce magazin gündeminden düşmemişti. Photoshop yaptığı için eleştirilen Özaslan, “Magazin muhabiri arkadaşımız o kadar özel bir yerde beni bulduğu için ona teşekkür ederim. Beni o kadar kötü çıkardığı için ayrıca teşekkür ederim. Evet, kilo aldım. Bulimia Nervoza hastalığıyla mücadele ediyorum. İyileşme sürecinde olduğum için kilo aldım. Mental olarak iyiyim, fiziksel olarak iyi olmasam da benim için sorun yok. Gerçekten umurunda değil. Beni çekebilirsiniz” açıklamasını yapmıştı.

duygu-ozaslan-bikinili-kilo.jpg

BULİMİA NERVOZA NEDİR?

Kişilerde belirli bir zaman diliminde (örneğin 2 saat içinde) çoğu insanın yiyebileceğinden çok daha fazla yiyeceği yeme durumu ve bu atak sırasında yeme kontrolünün kaybolduğu duygusunun (yediğini durdurma ya da kontrol edememe) söz konusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir