Dün Akşam EDHO’da Meryem’in Ölümü İzleyicileri Hüzne Boğdu


Her hafta Salı günü reytinglerine adeta ambargo koyan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisi dün akşam izleyicilere oldulça hüzünlü anlar yaşattı.
    
Hızır ve ailesi uzun bir süredir yurt dışında bulunan Meryem’in dönüşünü bekliyordu. Bir an önce birbirine Meryem’e kavuşmak isterken yurt dışından kendisi yerine tabutu gelen Meryem büyük üzüntüye sebep oldu. Meryem ile birlikte yurt dışında bulunan Ömer, Hızır ve ailesini karşısında gördüğünde onlara büyük bir hüzünle sarıldı. Acı haberi güçlükle veren Ömer dakikalarca ağladı. Sonrasında uçaktan Meryem’in tabutu indirildi ve ortalık bir anda buz kesti.
    
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem’in ölüm haberinden sonra izleyicilere bir nostalji yaşatıldı. Hızır ile Meryem arasında geçmişte geçen güzel günler ve duygusal anlar ekranlara geldi. 

Oyuncularla İlgili Söylentiler Netlik Kazandı
    
Dün akşam dizide yaşanan olaylar, dizi oyuncularıyla ilgili bazı söylentilerin de netlik kazanmasını sağladı. Ömer karakterini oynayan Can Bartu Aslan’ın dün dizide görülmesi izleyicileri oldukça şaşırttı. Meryem karakterini canlandıran Deniz Çakır’ın ise aradan geçen 1.5 yıl sonra yeniden diziye döneceği konuşuluyordu. Dün akşam yayınlanan bölümden sonra bu ihtimalin de artık ortada kalmadığı görüldü.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir