Dizide Cinayetin Sır Perdesi Aralandı! Akrep Dizisindeki Cinayet Çözüldü!


1441 Productions imzası ile STAR TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan Akrep dizisinin onuncu bölümünde heyecan doruklardaydı. #kardeşimiçin etiketi ile Türkiye gündemine giren ve sosyal medya da oldukça yankı uyandıran Akrep dizisi, onuncu bölümünde Perihan Emgen bir kızının cinayetinin üzerindeki sırrı kaldırmak için diğer kızının perşinden ilerledi. 

Dizinin Son Bölümünde Neler Oldu?

Hacer, eline geçen koz ile Ferdanın karşısına geçti. Ferda bu koz karşısında inkâr etse de Hacer bu inkara inanmadı. Aras’ta Ferdaya arkasını döndü ve Ferdayı yalnız bıraktı. Artık bu kötü oyunun içerisinde yer almayacağını söyledi. Ferda, Haceri parayla satın alıp ikna edebileceğini düşündü ve bu düşüncesiyle Fikretten 250 bin TL alarak Hacere gitti. Fakat Hacer hem parayı kabul etmedi hem de parayı İpekin hesabına yatırdığı için Aras ile arası geri düzelmeyecek şekilde bozuldu. Aras kardeşini de alarak İstanbulu terk etmeye karar verdi. 

Ferda elinde bulunan tüm kozları birer birer kaybetti. Kozlarını kaybetmesine rağmen yine de yılmayan Ferda, oyunlarına yenilerini eklemeye devam etti. İpek ve Arası elinde tutabilmek için Şahinin aklına İpek ile görüşmelerinin devam edebilmesi için evlenme fikrini aşıladı. Şahin bu fikri o kadar benimsedi ve inandı ki acele ile annesinin yüzüğünü alarak evlilik teklifi yaptı ve aldığı cevap evet oldu. 

Aras İpeke Ne Varsa Anlattı!

Duruya karşı duyduğu vicdan azabı ve buna ek olarak Ferda ve Fikret arasında gidip gelen Aras yorulduğu için evlilik teklifini duyunca dayanamadı. Yaşanan her şeyi giderek İpeke itiraf etti. O yaşasın diye kendi hayatından vazgeçtiğini ve diğer her şeyi anlattı.

Perihan doğru olmamasını umarak bir oyun kurdu ve sonunda Ferda dayanamayarak annesinin dizlerine kapanık ağladı. Bernayı ben öldürdüm anne diyerek annesine sarıldı.

Formun Üstü
Formun Altı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir